Horoskopi un mistika
Horoskopi

Domā un sapņo par mīlestību! Astroloģiskā prognoze 15. – 21.oktobrim0

Foto – Shutterstock

Auns

Pirmdiena piemērota budžeta plānošanai. Otrdien uz cilvēku atsaucību vari necerēt. Trešdiena lieliska, lai tiktos ar cilvēkiem, apspriestu kopējus plānus. Ceturtdien pieaugs pārdrošības sajūta, tāpēc jāievēro piesardzība. Piektdien viegli pateikt ko pārsteidzīgu.

Vērsis

Pirmdiena piemērota pārrunām ar dzīvesbiedru par attiecībām, bet sarunu ieturi lietišķā tonī. Otrdiena nav piemērota attiecību risināšanai. Trešdiena piemērota sabiedriskiem pasākumiem. Piektdien paaugstināts konfliktu risks, pārmetumu izteikšana nelīdzēs.

Dvīņi

Pirmdiena piemērota nopietnu darbu darīšanai. Trešdien, ceturtdien iespējamas klapatas ar elektroniku, datoriem. Piektdien iespējami konflikti darbavietā. Sestdien, svētdien izrādi iejūtību. Labas dienas mākslas un mūzikas baudīšanai.

Vēzis

Pirmdien, otrdien var būt interese par kultūras pasākumiem. Piektdien aktuāli būs ļauties eksperimentiem mīlas dzīvē. Ja šajā jomā kaut kas pieklibo, viegli aizsvilties, izrādīt neiecietību. Sestdien, svētdien noskaņas būs romantiskākas un vieglāk būs izrādīt iejūtību.

Lauva

Pirmdiena piemērota, lai izrunātos ar vecākiem. Otrdien pastiprināsies vientulības sajūta, labāk šajā dienā strādāt vienam. Trešdien, ceturtdien aktuāla var būt sadarbība ar citiem. Sarežģītākā diena būs piektdiena – nav piemērota pārrunām.

Jaunava

Nedēļas sākumā var uzrasties kāds sen neredzēts radinieks. Ceturtdien, piektdien konfliktu risks darbā un attiecībās ar radiniekiem. Nepiemērota diena dokumentu noformēšanai, līgumu sastādīšanai. Attiecībām veiksmīgākā diena svētdiena.

Svari

Nedēļas sākumā aktuāli risināt naudas jautājumus. Ceturtdien, piektdien var būt grūtības bērniem pierādīt savu taisnību. Sestdien, svētdien nevajadzētu aizrauties ar alkoholu, mājsaimniecības darbiem nav piemērots laiks. Svētdiena piemērota zvejai, medībām.

Skorpions

Aktuāla skaistumkopšanas tēma un viss, kas rada harmoniju un labsajūtu. Pirmdiena, otrdiena, arī trešdiena piemērota skaistumkopšanas procedūrām, solārijam, vingrošanai. Piektdien nekļūsti skarbs un sarkastisks.

Strēlnieks

Daudz slepenu domu, sapņi par mīlestību. Ja grasies šīs lietas ar kādu apspriest, par to runāt nevajadzētu ceturtdien, piektdien un sestdien. Sestdiena, svētdiena piemērotas ūdens procedūrām, ezotēriskās literatūras iegādei. Svētdien būs svarīgs mājas komforts.

Mežāzis

Pirmdien, otrdien vari sarunāt tikšanos ar kādu sen neredzētu draugu vai atjaunot dalību kādā biedrībā. Trešdien, ceturtdien iespējami negaidīti pārsteigumi. Pārtikā dodama priekšroka vieglam, bet daudzveidīgam uzturam. Piektdien vairies no pārsteidzīgu lēmumu pieņemšanas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Piektdien viegli nokļūt konfliktā ar varas iestādēm un sabojāt reputāciju. Vairies no publiskas neapmierinātības izrādīšanas. Sestdiena un svētdiena piemērotas radošām, nevis saimnieciskām aktivitātēm. Brīvdienās vari baudīt mākslu un romantiku.

Zivis

Nedēļas sākumā var sanākt atjaunot kontaktus ar kādu studiju biedru vai draugiem, kas dzīvo ārzemēs. Trešdiena, ceturtdiena piemērota radošai darbībai. Piektdien pastiprināsies aizkaitināmība. Sestdiena, svētdiena piemērota kultūras pasākumu apmeklēšanai.

LA.lv