Horoskopi un mistika
Horoskopi

Galvenais – pārvarēt pilnmēness izraisīto apjukumu. Astroloģiskā prognoze nedēļai 8.05. – 14.05. 16

Foto – Edijs Pālens/LETA

Auns. Šonedēļ Auni visus pārsteigs ar savu asprātību un attapību. Pirmdien gan nekļūsti augstprātīgs un piedomā, ko runā, jo vari kādu aizvainot. Ceturtdien iespējama izklaidība. Piektdien veiksmīga diena profesionālajai darbībai un romantiskām aktivitātēm. Svētdiena piemērota saimnieciskiem darbiem.

Vērsis. Trešdien un ceturtdien iespējama paaugstināta aizkaitināmība, centies uzturēt sevi labā garastāvoklī. Ievēro piesardzību naudas lietās. Vairies no drudžainas aktivitātes – priekšroka dodama mierīgai darbībai. Svētdiena piemērota darbiem, kas prasa neatlaidību un koncentrēšanos, palīdzi saviem vecākiem.

Dvīņi. Otrdien, trešdien prāts strādās jo īpaši aktīvi, var rasties oriģinālas idejas, kuras ir vēlams ņemt vērā. Ceturtdien smags darbs var nenest vēlamos rezultātus, ievēro mērenību. Piektdiena piemērota dokumentu un līgumu iesniegšanai attiecīgajās instancēs. Šonedēļ ieteicams ievērot piesardzību uz ceļiem.

Vēzis. Klausies intuīcijā un analizē apkārt notiekošo. Šonedēļ iespējamas atklāsmes un jauni risinājumi vecām darba problēmām, jo īpaši tehniskām. Otrdiena piemērota pētījumu un slepenu eksperimentu veikšanai. Piektdiena laba diena dažādu plānu realizēšanai.

Lauva. Nedēļas sākums veiksmīgs tām Lauvām, kas strādā lielos kolektīvos vai ar lielām cilvēku grupām. Šonedēļ neņem kredītus! Ja nepieciešama nauda, labāk paļauties uz radiniekiem, nevis uz draugiem. Arī ārzemju ceļojumiem nedēļa veiksmīga. Piektdiena piemērota piedzīvojumiem un fiziskajai aktivitātei.


Jaunava.
Gaidāma diezgan veiksmīga un pozitīva nedēļa, arī finanšu jautājumos. Galvenais – pārvarēt pilnmēness izraisīto apjukumu un nemieru nedēļas vidū. Biznesa lietās tomēr nav ieteicams akli uzticēties partneriem un pašām svarīgāko pārbaudīt vēlreiz.

Svari. Pirmdien centies pārāk personiski neuztvert pret sevi vērsto kritiku. Otrdien, trešdien tavs mīļotais cilvēks var nostrādāt ko visai neparastu un var nākt gaismā kāds sen glabāts noslēpums. Nedēļas vidū vajadzētu pārvērtēt savus naudas tērēšanas paradumus.


Skorpions.
Nedēļas vidū var rasties konfliktsituācijas starp taviem pienākumiem pret citiem cilvēkiem un tavām personiskajām vēlmēm. Centies ievērot sabalansētu attieksmi attiecībā uz darbu un izklaidēm un nekrīti galējībās. Pildi dotos solījumus un ievēro diplomātiju.


Strēlnieks.
Šonedēļ iespējamas nebūtiskas nesaprašanās ar ģimenes locekļiem. Gūt sirdsmieru un atslābināt atmosfēru palīdzēs labi draugi un nākotnes plānu apspriešana ar savu otro pusīti. Aktuālās tēmas būs darbs, veselība un uzturs. Izmēģini kādu jaunu vaļasprieku un nekļūsti pārlieku nopietns.


Mežāzis.
Nedēļas sākumā daudzi Mežāži būs gatavi kaut ko sevī mainīt mīļotās personas vai bērnu dēļ. Nedēļas otrā puse būs veiksmīga darbiem un lēmumu pieņemšanai. Šonedēļ svarīgi ir nemelot, tāpat arī pārlieku neuzticēties citu teiktajam. Jaunu ieradumu veidošanai piemērota svētdiena.


Ūdensvīrs.
Nedēļas vidū iespējams iekšējs nemiers un neapmierinātība, kas var radīt nesaskaņas ģimenē, traucēt panākumu gūšanā vai bojāt sabiedrisko tēlu. Ir paaugstināta bīstamība uz autoceļiem, sliktā garastāvoklī pie stūres nesēdies. Nedēļa veiksmīga mācībām un sarunām.


Zivis.
Šonedēļ Zivīm var rasties labas izredzes finanšu situācijas uzlabošanā. Otrdien, trešdien un ceturtdien saasināsies intuīcija, kurā būtu vērts ieklausīties. Mērķtiecīgām, rezultatīvām darbībām vai kādas svarīgas lietas iegādei veiksmīga būs piektdienas pirmā puse.

LA.lv