×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
8. maijs, 2017
Drukāt

Galvenais – pārvarēt pilnmēness izraisīto apjukumu. Astroloģiskā prognoze nedēļai 8.05. – 14.05.

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Auns. Šonedēļ Auni visus pārsteigs ar savu asprātību un attapību. Pirmdien gan nekļūsti augstprātīgs un piedomā, ko runā, jo vari kādu aizvainot. Ceturtdien iespējama izklaidība. Piektdien veiksmīga diena profesionālajai darbībai un romantiskām aktivitātēm. Svētdiena piemērota saimnieciskiem darbiem.

Vērsis. Trešdien un ceturtdien iespējama paaugstināta aizkaitināmība, centies uzturēt sevi labā garastāvoklī. Ievēro piesardzību naudas lietās. Vairies no drudžainas aktivitātes – priekšroka dodama mierīgai darbībai. Svētdiena piemērota darbiem, kas prasa neatlaidību un koncentrēšanos, palīdzi saviem vecākiem.

Dvīņi. Otrdien, trešdien prāts strādās jo īpaši aktīvi, var rasties oriģinālas idejas, kuras ir vēlams ņemt vērā. Ceturtdien smags darbs var nenest vēlamos rezultātus, ievēro mērenību. Piektdiena piemērota dokumentu un līgumu iesniegšanai attiecīgajās instancēs. Šonedēļ ieteicams ievērot piesardzību uz ceļiem.

Vēzis. Klausies intuīcijā un analizē apkārt notiekošo. Šonedēļ iespējamas atklāsmes un jauni risinājumi vecām darba problēmām, jo īpaši tehniskām. Otrdiena piemērota pētījumu un slepenu eksperimentu veikšanai. Piektdiena laba diena dažādu plānu realizēšanai.

Lauva. Nedēļas sākums veiksmīgs tām Lauvām, kas strādā lielos kolektīvos vai ar lielām cilvēku grupām. Šonedēļ neņem kredītus! Ja nepieciešama nauda, labāk paļauties uz radiniekiem, nevis uz draugiem. Arī ārzemju ceļojumiem nedēļa veiksmīga. Piektdiena piemērota piedzīvojumiem un fiziskajai aktivitātei.


Jaunava.
Gaidāma diezgan veiksmīga un pozitīva nedēļa, arī finanšu jautājumos. Galvenais – pārvarēt pilnmēness izraisīto apjukumu un nemieru nedēļas vidū. Biznesa lietās tomēr nav ieteicams akli uzticēties partneriem un pašām svarīgāko pārbaudīt vēlreiz.

Svari. Pirmdien centies pārāk personiski neuztvert pret sevi vērsto kritiku. Otrdien, trešdien tavs mīļotais cilvēks var nostrādāt ko visai neparastu un var nākt gaismā kāds sen glabāts noslēpums. Nedēļas vidū vajadzētu pārvērtēt savus naudas tērēšanas paradumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+