Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops ziemas saulgriežu nedēļai. Izdomā, ko vēlies sasniegt! 0

Foto – Aija Geida

Auns. Nedēļas sākumā sāc plānot pasākumus tuvākajam mēnesim, izskati iespēju paceļot vai uzsākt mācības, apgūt jaunas prasmes. Otrdiena – laba diena aktīvām un mērķtiecīgām darbībām, koncentrējies uz galvenajiem uzdevumiem. Ceturtdienas saulgriežu vakarā padomā par to, ko patiešām vēlies sasniegt, izvirzi sev galvenos mērķus. Ziemassvētku vakaru pavadi mierīgā atmosfērā tikai ar tuvākajiem cilvēkiem.

Vērsis. Šonedēļ pārskati savas investīcijas, esi gatavs nodokļu inspekcijām un negaidītiem jauniem pavērsieniem mīlas jomā. Sargi veselību un rūpējies par savu mīļoto cilvēku labklājību. Harmoniskākā diena – otrdiena. Ziemassvētku vakaru pavadi romantiski sirsnīgā gaisotnē plašākā cilvēku lokā – kopā ar ģimeni un domubiedriem.

Dvīņi. Šonedēļ pievērs uzmanību tiem cilvēkiem, ar kuriem tev ir ciešas saiknes. Pret visām attiecībām vajadzētu izturēties nopietni un ar atbildību. Esi gatavs uzmanības apliecinājumiem. Klientu apkalpošanā ievēro rūpību un izturies ar cieņu. Kāds Dvīnis saņems nopietnus rokas un sirds piedāvājumus vai vismaz ielūgumu kopā pavadīt svētkus.

Vēzis. Ar šo nedēļu sāc veselīgāku dzīvesveidu – ar solījumu sev, ka atteiksies no kaitīgajiem ieradumiem, pievērsīsies sportiskām aktivitātēm, rūpēsies par pilnvērtīgāku uzturu vai vienkārši beidzot aiziesi pie ārsta. Zvaigznes tev palīdzēs būt apņēmības pilnam. Ziemassvētkos gaidāmi lieli tēriņi un sadzīviskas rūpes, taču noskaņojums būs labs.

Lauva. Šonedēļ gaidāmi jauni notikumi tavu bērnu dzīvē. Noteikti velti laiku arī izklaidēm un izpriecām, bet tādām, kas ir ar mērķi un jēgu. Pievērs uzmanību jaunām radošām idejām, jo, iespējams, tās var ieviest dzīvē. Ziemassvētku vakarā pievērsies tradīcijām, izmēģini kādu svētku rituālu un iepriecini savus bērnus, palīdzi ar svētku vizuālo noformēšanu.

Jaunava. Šonedēļ kļūs aktuālas visas lietas, kas saistītas ar māju un ģimeni. Kāda Jaunava var apsvērt īpašuma pirkšanu vai pārdošanu, varbūt pārvākšanos uz citu vietu. Svinēšanai Ziemassvētku vakarā jau laikus visu ieplāno un sarunā, lai pēdējā brīdī nerodas kādi pārpratumi. Arī pati izdomā, ko un kā tieši vēlies, lai pēdējā brīdī nav jāmaina plāni.

Svari. Šonedēļ gaidāma intelektuālā procesa aktivizācija, nopietnāka kļūs pieeja mācībām un informācijas apstrādei. Var nākties pārskatīt dokumentus un rēķinus, ieviest tajos kārtību. Ziemassvētku vakarā vairāk orientējies uz veselīgu pārtiku, tāpat arī pārmērīga alkohola lietošana nebūtu vēlama. Pabeidz visus darbus jau laikus, lai neizdarītās lietas nebojā svētkus.

Skorpions. Šonedēļ laiks padomāt, cik apmierināts esi ar savu finanšu situāciju. Lai to uzlabotu, pret naudas plūsmu vajadzētu izturēties nopietni un atbildīgi. Iespējams, kļūs aktuāli pamainīt veidu, kā tu pelni naudu, kā rīkojies ar naudu, tāpat var rasties jauni ienākumu avoti, tikai proti tos izmantot. Ziemassvētku vakaru pavadi ar cilvēkiem, ko mīli.

Strēlnieks.
Šonedēļ tev radīsies iespēja uzsākt jaunu dzīvi, ieraudzīt jaunas perspektīvas, tikai jābūt psiholoģiski gatavam atteikties no vecajiem ieradumiem un visa, kas savu laiku jau nokalpojis. Velti laiku pārdomām par savām iepriekšējām kļūdām un raugies nākotnē. Ziemassvētku vakaru pavadi ģimenes lokā, izrādi pateicību visiem, kas tev palīdzējuši.

Saistītie raksti

Mežāzis. Šonedēļ Mežāzim var rasties kādas slepenas darīšanas. Labāk lai tās būtu vērstas uz vispārēju labumu. Vēlams nodarboties ar labdarību, kādam izpalīdzēt un kādu iepriecināt. Varbūt, raugoties uz tiem, kam mazāk veicies, sapratīsi, cik daudz tev patiesībā dots. Ziemassvētku vakarā atceries par draugiem un paziņām. Viņi priecāsies arī par vienkāršu sveicienu no tevis.

Ūdensvīrs.
Šonedēļ izdosies ar skaidru skatienu izvirzīt sev jaunus reāli sasniedzamus mērķus un uzstādīt svaigas prioritātes. Aktivizēsies lietišķie kontakti. Var rasties jaunas biznesa iespējas, jaunas saistības, kas no tevis prasīs atbildību un profesionalitāti. Ziemassvētku vakarā viegli būs ļauties sentimentam un nobirdināt kādu aizkustinājuma asaru.

Zivis. Pašnodarbinātajām Zivīm būs vēlme stimulēt sava biznesa attīstību, var rasties jaunas iespējas sevi reklamēt un pierādīt. Esi gatava ieguldīt nopietnu darbu, lai vēlamais kļūtu par esošo. Visu dari ar rūpību un apdomu. Ziemassvētku vakarā būsi jūtīga un sapņaina, svarīga būs svētku noskaņa, patīkama mūzika. Pavadi šo vakaru ar pašiem mīļākajiem un tuvākajiem.

LA.lv