×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
18. decembris, 2017
Drukāt

Horoskops ziemas saulgriežu nedēļai. Izdomā, ko vēlies sasniegt!

Foto - Aija GeidaFoto - Aija Geida

Auns. Nedēļas sākumā sāc plānot pasākumus tuvākajam mēnesim, izskati iespēju paceļot vai uzsākt mācības, apgūt jaunas prasmes. Otrdiena – laba diena aktīvām un mērķtiecīgām darbībām, koncentrējies uz galvenajiem uzdevumiem. Ceturtdienas saulgriežu vakarā padomā par to, ko patiešām vēlies sasniegt, izvirzi sev galvenos mērķus. Ziemassvētku vakaru pavadi mierīgā atmosfērā tikai ar tuvākajiem cilvēkiem.

Vērsis. Šonedēļ pārskati savas investīcijas, esi gatavs nodokļu inspekcijām un negaidītiem jauniem pavērsieniem mīlas jomā. Sargi veselību un rūpējies par savu mīļoto cilvēku labklājību. Harmoniskākā diena – otrdiena. Ziemassvētku vakaru pavadi romantiski sirsnīgā gaisotnē plašākā cilvēku lokā – kopā ar ģimeni un domubiedriem.

Dvīņi. Šonedēļ pievērs uzmanību tiem cilvēkiem, ar kuriem tev ir ciešas saiknes. Pret visām attiecībām vajadzētu izturēties nopietni un ar atbildību. Esi gatavs uzmanības apliecinājumiem. Klientu apkalpošanā ievēro rūpību un izturies ar cieņu. Kāds Dvīnis saņems nopietnus rokas un sirds piedāvājumus vai vismaz ielūgumu kopā pavadīt svētkus.

Vēzis. Ar šo nedēļu sāc veselīgāku dzīvesveidu – ar solījumu sev, ka atteiksies no kaitīgajiem ieradumiem, pievērsīsies sportiskām aktivitātēm, rūpēsies par pilnvērtīgāku uzturu vai vienkārši beidzot aiziesi pie ārsta. Zvaigznes tev palīdzēs būt apņēmības pilnam. Ziemassvētkos gaidāmi lieli tēriņi un sadzīviskas rūpes, taču noskaņojums būs labs.

Lauva. Šonedēļ gaidāmi jauni notikumi tavu bērnu dzīvē. Noteikti velti laiku arī izklaidēm un izpriecām, bet tādām, kas ir ar mērķi un jēgu. Pievērs uzmanību jaunām radošām idejām, jo, iespējams, tās var ieviest dzīvē. Ziemassvētku vakarā pievērsies tradīcijām, izmēģini kādu svētku rituālu un iepriecini savus bērnus, palīdzi ar svētku vizuālo noformēšanu.

Jaunava. Šonedēļ kļūs aktuālas visas lietas, kas saistītas ar māju un ģimeni. Kāda Jaunava var apsvērt īpašuma pirkšanu vai pārdošanu, varbūt pārvākšanos uz citu vietu. Svinēšanai Ziemassvētku vakarā jau laikus visu ieplāno un sarunā, lai pēdējā brīdī nerodas kādi pārpratumi. Arī pati izdomā, ko un kā tieši vēlies, lai pēdējā brīdī nav jāmaina plāni.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+