×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
28. marts, 2016
Drukāt

Astrologs: Būvprojektus labāk atlikt uz rudeni

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

No 25. marta līdz 13. augustam retrogrāda Saturna cilpa vistiešākajā veidā kaitnieciski ietekmē būvniecības nozari un jebkuru ilgtermiņa projektu aizsākumu, brīdina astrologs Kristaps Baņķis.

“Mājas kvalitāti nosaka fundaments, par ko ir atbildīgs Saturns, tādēļ droši var teikt, ka šajā periodā būvētās ēkas būs ar defektiem, laika zobs ātri sadrupinās, to būvniecība stipri ieilgs un prasīs vairāk resursu nekā plānots. Turklāt pastāv liels risks, ka pasūtītāju rezultāts neapmierināts,” likumsakarību atklāj Baņķis.

Prognoze paspilgtinās, aizsākoties #RetroMarss (17.04. – 30.06.) un tam piebiedrojoties #Dižčiks (28.04. – 22.05.).

“Jau šobrīd var prognozēt, ka būvniecībā valdīs neparasta rosība. Tas tā vienmēr notiek, kad pienāk spriedzes pilns periods. Cilvēki kā akli dara to, kas vēlāk vēršas pret pašiem. Labos laikos – visas iestādes, veikali ir patukši, cilvēki atpūšas un nedomā par nākotni. Tāda, diemžēl ir vairākuma iestigšana “vāveres ritenī”. Planetārā spriedze rada šķietamu pieprasījumu un ideālus apstākļus, lai pieļautu maksimāli daudz kļūmju. Un cilvēki uz to arī kā dulli pavelkas… Šoreiz – sagribēsies par visām varītēm tikt pie īpašuma vai vismaz ielikt nākotnes mājoklim pamatus. Tādējādi taps būvniecības kvalitātes burbulis, kas agri vai vēlu pārsprāgs,” biedējošu perspektīvu paredz astrologs.

Baņķis norāda, ka gudras būvvaldes demonstrēs visīstāko piekasīšanos un projektu bremzēšanu, kas šajā gadījumā ir attaisnojama, jo tāds ir laika diktāts. “Ja būvvalde pieņem projektu bez iebildumiem, tad ar to patiešām nav kaut kas kārtībā,” nosmej astrologs. “Jo lielākas klapatas šajā periodā, jo jēdzīgāku iznākumu sagaidīt no rezultāta. Laiks palīdzēs “staipīt gumiju” līdz būvniecībai labvēlīgajam rudenim.”

Liela stīvēšanās būšot ap robežu izbūvēm. Iespējami skandāli par nepareiziem projektiem, naudas pārtērēšanu.

Biznesa un būvniecības tukšgaitas periodā gudrāk esot parūpēties par esošo īpašumu, sakārtot projektus un sagaidīt rudeni, kad būvniecībai pienāk labvēlīgāks laiks. Konsultējoties ar astrologu, individuāli iespējami izņēmumi un būvniecības vēlamo laiku atrunas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+