×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
28. decembris, 2012
Drukāt

Astrologs: Gadumija ir nelabvēlīgs laiks svinībām

jauna_gada_saluts

Gadumija – 31. decembris un 1.janvāris – nav īpaši labvēlīgs laiks svinībām un jaunā gada sagaidīšanai, uzskata sertificēts astrologs Kristaps Baņķis.

Šogad 1.janvāris ir iegrozījies Čika laikā jeb tukšajā laikā un vienlaicīgi tā ir arī tumsnējā un problēmas izceļošā 19.Mēness diena, ar ko ne visi tiekot galā.

“Skaidrs, ka varat apskatīties salūtu, pavakariņot, vairoties no alkohola un gaļas lietošanas, kas 19.Mēness dienā parasti atstāj jūtamas sekas organismā. Un mans ieteikums, ņemot vērā zvaigžņu stāvokli un Mēness kalendāru, – nesvinēt 1.janvāri!” mudina Baņķis.

Astrologs arī savlaicīgi mudina izplānot nākamā gada sākumu, vienlaicīgi atgādinot par nepieciešamību būt ļoti piesardzīgiem.

Baņķis arī atgādina, ka, no astroloģijas viedokļa, gadumija nav saistāma ar nekādu zīmīgu visuma projicētu notikumu. “Jaunā gada atnākšanu tikpat labi var nosvinēt gan 31.decembrī vai jau 2.janvārī, kas aktīviem svinētājiem būtu daudz piemērotāks un harmoniskāks,” viņš norāda.

Astroloģiskais gads un jauns cikls sāksies pavasara saulgriežos līdz ar Saules pāreju Auna zīmē – 20.martā. To kalendārā var atzīmēt kā vissvinamāko dienu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+