×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
16. jūnijs, 2016
Drukāt

Astrologs Jāņus iesaka svinēt bez seksa, gaļas un alkohola. Ko nu? (20)

Foto - Fotolia, grafika - la.lvFoto - Fotolia, grafika - la.lv

Šis gads ir viena no retajām reizēm, kad vasaras saulgrieži, 21.jūnijs, sakrīt ar Pilnmēness kulminācijas svētkiem, tādēļ piepildīta tieši ar to Jāņu maģiju, kas aprakstīta tautas paražās, informēja sertificēts astrologs Kristaps Baņķis.

Līdz ar Saules ieiešanu Vēža zīmē 21.jūnijā plkst.1.34 sākas vasara, un Baņķis iesaka lustīgi nosvinēt šo īpašo gadskārtu dienu. Tāpat astrologs uzskata, ka šī diena jāizmanto savas un tautas karmas uzlabošanai.

Savukārt Līgo diena un Jāņi jeb 23.jūnijs un 24.jūnijs noritēs Mēness cikla enerģētiski smagnējā 19.Mēness dienā, kas liedz papardes zieda meklējumus, gaļas un alkohola lietošanu, kā arī paredz kļūmīgas situācijas un pat nelaimes.

Astrologs ilgus gadus vērojis dabas cikla un kalendāro Jāņu sakritības un secinājis, ka
harmoniskāki teju vienmēr bijuši īstie saulgrieži, turpretim 23.jūnijs un 24.jūnijs retu reizi varējis palepoties ar labvēlīgu planētu stāvokli vai Mēness cikla enerģētiku. Līdzīgi nelāga enerģētika esot arī šāgada Jāņiem.

Astrologs vēsta, ka Līgo vakara pasākumi labvēlīgi vien līdz pusnaktij, bet pēcāk sākas un līdz pat 25.jūnija plkst.0.15 ilgst kaitnieciski provokatīvā 19.Mēness diena. “Tā ir viena no trim Mēness dienām, kas pieprasa mērenību, pretošanos kārdinājumiem un neizdabāšanu baudām. Maksimāli jāierobežo papardes zieda meklējumi, jo partnerim varam nodot tikai sevī uzkrātos sārņus. Arī gaļas ēšana un alkohola lietošana pazemina imunitāti un piesārņo enerģiju, par ko vēlāk dārgi būs jāmaksā. Vajadzēs iztikt ar sieru vien,” klāstīja Baņķis.

Pievienot komentāru

Komentāri (20)

 1. ha ha 😀
  .. tiešām

 2. hahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhhahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahahahaahahahahahahahhahahahhahahahahaha

 3. Diagnoze – zvaigžņu slimība! Izskatās, ka tas nav ārstējams…

 4. nu tad jānošaujas

 5. Nu neko,jāuzvelk parandža un jāpielūdz Allahs.

 6. Atturieties svētkos no astrologiem un pesteļotājiem 😀

 7. Oskars Antonovičs Atbildēt

  Nekas nespēs atturēt Latviešus no tradicionālās, nacionālās Piedzeršanās svētku atzīmēšanas 23. un 24. Jūnijā. Par to, ka Saulstāvis ir 21. Jūnijā, vietējais alkoholiķu bars jau sen ir aizmirsis.

 8. Es to saprotu tā – nepārēsties,nepārdzerties un neraut pie zemes pirmo pagadījušos.Šim visam nav vajadzīgi ASTROLOGA paredzējumi un ieteikumi. LĪKSMUS LĪGO SVĒTKUS UN JĀŅUS !!!

 9. Visvairāk cilvēku nomirst gultās- Līgo nakti gulēsim drošajā grāvī!

 10. Sertificētajam šarlatānam atkal izdevies “uzkrātos sārņus” apmainīt pret honorāru?
  “Kaitnieciski provokatīvā” lauķu avīze – kādēļ sevi un tautu par muļķiem pataisi?

 11. Nu kur tad bez seksa..:)

 12. Tas tapēc ,ka viņam pašam NEKAS “nespīd”?

 13. Ko tas Baņķis ..!? Varbūt ,teiksim, 7 jūlijā, vai 19 augustā Jāņus svinēt, kad Baņķis dos savu svētību?

  • Lai tas sertificētais guļ ar to kas viņam sertifikātu izrakstīja, mani gaida Līga un papardes ziedu atradīšu.

 14. ko nu ??? guļat mājās – kas guļ tas negrēko…..

 15. Tas baņķis tak galigi ir .. ! Uz katriem svetkiem draud un ka gadijies ka ne ne .. nekas no viņa teikta nav piepildijies !

 16. meklējam citu astrologu, konkurentu

 17. Varbūt vienkārši beigt ticēt visam, ko saka pseidozinātnes astroloģijas “eksperti”?

Draugiem Facebook Twitter Google+