×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
20. augusts, 2014
Drukāt

“Astro’n’out” laiž klajā jaunu singlu “Zilonis” un izziņo Latvijas koncerttūri

Foto - LetaFoto - Leta

Tūres nosaukums “Astro’ Electro Acoustic” iezīmē noskaņu, ko sagaidīt grupas rudens koncertos. Tā būs “Astro’n’out” dažādos laika posmos sarakstīto dziesmu izlase, aranžēta ar šķietami pretējos virzienos vedošiem elementiem: elektroniskie instrumenti savijas ar akustiskajiem. Elektroniskā koncepta virzienu kopā ar grupu ir veidojis DJ Rudd, kurš pievienosies arī tūres koncertos.

Māra: “Bērnu ienākšana pašu dzīvēs liek pārvērtēt lietas un maina arī skatījumu uz mūsu muzikālo virzienu. Ir sajūta, ka ceļš jāturpina pamatīgāk, atbildīgāk, bet tajā pašā laikā, jāķer mirklis “spēlējoties”. Gatavojoties tūrei, mēs esam atļāvušies eksperimentēt ar savu skanējumu, kā arī labi zināmo dziesmu formu.”

Tūri ieskandinot, grupa “Astro’n’out” laiž klajā jaunu singu “Zilonis”, kas iezīmē koncertos sagaidāmo grupas skanējumu.

“Dziesma “Zilonis”, par spīti savam bērnišķīgajam nosaukumam ir kā reiz par to “lielo un netveramo” lietu kārtību, par ko šādā jaunā dzīves posmā nonākot, arvien vairāk gribas domāt,” komentē Māra.

27. sept. Siguldā “Baltajā flīģelī”

4.okt. Ventspilī “Jūras vārtos”

5. okt. Liepājā “Rožu zālē”

11. okt. Jēkabpils “Krustpils kultūras namā”

1.nov. Gulbenes kultūras namā

2. nov. Vidzemes koncertzālē “Cēsis”

7. nov. Rīgas LNB “Ziedoņa zālē”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+