×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
17. septembris, 2014
Drukāt

“Astro’n’out” piedāvā dziesmas “Zilonis” video versiju un gatavojas tūrei

Foto - Linda BrīnumsFoto - Linda Brīnums

Pirms mēneša “Astro’n’out” publicēja dziesmu “Zilonis”, kurai nu ir tapusi arī video versija ar dziesmas vārdiem jeb dzejas video. Dziesmas video atklāj dziesmas tapšanas aizkulises studijā un radošajā nometnē. Video autors ir Artūrs Martinovs.

Jau pēc 10 dienām- 27. septembrī ar koncertu Siguldā “Astro’n’out” atklās savu Latvijas koncerttūri “Astro’ Electro’ Acoustic”. Tās ietvaros 4. oktobrī grupa koncertēs Ventspilī, mūzikas namā “Jūras vārti”, 5. oktobrī Liepājā, Rožu zālē, 11. oktobrī Jēkabpilī – “Krustpils kultūras namā”, 1. novembrī Gulbenes Kultūras namā, 2. novembrī Cēsīs, “Vidzemes koncertzālē” un tūre noslēgsies 7. novembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas “I. Ziedoņa zālē”, Rīgā.

Koncerttūri ieskandinot grupa iesāk sadarbību arī ar “I’m Your shirt” dizaineri un zīmola radītāju Indru Miklāvu, kuras krekli, novērtēti arī pasaules stilistu acīm (tos izvēlējušies pat tādi pasaules slaveni vārdi kā Will I am un Rikijs Mārtins).

”Man ir ļoti liels prieks, ka “Astro’n’outiem” ir iepatikušies mūsu krekli un ir mests izaicinājums savienot šo nosacīti formālo apģērbu ar skatuvi. Tāpat sirdi silda tendence, ka latviešu mūzikas grupas izvēlas latviešu dizainerus sava tēla veidošanai. Man patīk, kā “Astro’n’outi” māk runāt viegli par nopietnām tēmām, tādēļ tēlu veidojam vienlaikus nesamākslotu un vienkāršu, bet ar vieglu ironijas devu,” sadarbību komentē Indra Miklāva.

Tūres koncertos klausītājiem būs iespēja baudīt labākās 10 gadu laikā radītās “Astro’n’out” dziesmas jaunos, brīžiem par radikāli citādākos aranžējumos.
Koncertos grupa atskaņos konceptuāli veidotu programmu, kurā akustiskās noskaņas pāraug elektoniski piesātinātās.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+