Apbrīno

“Astro’n’out” prezentē jauno albumu “Urda” un dodas koncerttūrē0


Grupas “Astro’n’out” basģitārists Toms Poišs (no kreisās), ģitārists Juris Kalnišs, ģitārists Mārtiņš Elerts, soliste Māra Upmane-Holšteine un bundzinieks Mārtiņš Miļevskis piedalās grupas albuma “Urda” prezentācijas pasākumā Spīķeru koncertzālē.
Grupas “Astro’n’out” basģitārists Toms Poišs (no kreisās), ģitārists Juris Kalnišs, ģitārists Mārtiņš Elerts, soliste Māra Upmane-Holšteine un bundzinieks Mārtiņš Miļevskis piedalās grupas albuma “Urda” prezentācijas pasākumā Spīķeru koncertzālē.
Foto – Leta

5.janvāra vakarā grupa “Astro’n’out” Spīķeru koncertzālē mazliet neierastā formātā ar Goran Gora sarunu šova vadītāja lomā nosvinēja sava jaunākā albuma “URDA” dzimšanas dienu. Jau 10. februārī grupa dosies Latvijas koncerttūrē, ar jaunajām dziesmām priecējot klausītājus Rīgā, Liepājā, Cēsīs, Aizkrauklē, Rēzeknē, Jelgavā, Līvānos un Siguldā.

Jaunais “Astro’n’out” albums “URDA” ir grupas piektais studijas albums, kas tāpat kā iepriekšējais albums “Lauvas” (2012), ierakstīts sadarbībā ar producentu DJ Rudd un tapis vairāku radošo nometņu ietvaros. Salīdzinot ar iepriekšējiem albumiem, URDA ir personiskāks un atklāj iekšējās pārdomas par pasaules kārtību, savu vietu tajā, par laiku un vērtībām. “Astro’n’out” soliste Māra Upmane-Holšteine atzīst, ka kopumā mūziķi vēlējušies radīt gaišu sajūtu un brīvi ļāvušies muzikālam lidojumam, izaicinot sevi un eksperimentējot ar neierastām skaņu ainavām.

“Prezentācijā gribējām mazliet padauzīties ar visu ekspektācijām par to, kā ir jāsvin albuma iznākšana. Lai arī “URDA” kopējā noskaņa ir nopietna un vedina uz pārdomām, gribējām nosvinēt ar humoru un nelielu šovu, izbaudot savu radošo brīvību darīt to, kas pašiem patīk vislabāk. Iespējams, katrs teikums albumā ir apgāžams, katrs jautājums ir retorisks, katra skaņa – tikai dauzonīgs eksperiments?” – piebilst Māra.

Jaunā albuma vāciņa noformējumā izmantots “Astro’n’out” pašu izdomātais rabarbera zvaigznājs. “To esam definējuši kā savdabīgu paralēlo Matriksa pasauli, kurā ir visas atbildes. Bet mēs esam šeit, kur vismaz pagaidām atbilžu nav. Ir tikai jautājumi, kas urda. Tā arī ir albuma pamattēma – jautājumi, kas mūs urda pat brīžos, kad šķiet – par tiem nemaz nedomājam.”

“Astro’n’out” albumā “URDA” iekļautas 12 dziesmas, kuru priekšvēstneši – singli “Turies”, “Atskatos” un “Satiksimies”, tiksimies jau guvuši ievērību lielākajās Latvijas radio stacijās. Albumu gan digitālajā, gan CD formātā var iegādāties Ekase.lv: https://www.ekase.lv/lv/cd-mp3/albumi/urda. Drīzumā tas būs pieejams arī populārākajos straumēšanas servisos un citās tirdzniecības vietās.

“Astro’n’out” “URDA” prezentācijas tūres Satiksimies, tiksimies koncerti notiks:

10.02. Līvānu kultūras namā

11.02. Koncertzālē “Lielais dzintars” Liepājā

14.02. Latgales vēstniecībā “GORS” Rēzeknē

24.02. Aizkraukles kultūras namā

03.03. Vidzemes koncertzālē Cēsīs

24.03. Koncertzālē “Palladium” Rīgā

01.04. Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis”

15.04. Jelgavas kultūras namāLA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: igauņu ragana Merilina Kerro paziņo, ka ir otrā mazuļa gaidībās, tāpēc pārtrauc ekstrasenses konsultācijas
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Megana un Keita iziet sabiedrībā gluži kā labākās draudzenes: viņas kategoriski noliedz presē atainotās domstarpības
3 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Princis Harijs vēlējies atteikties no titula un pamest britu karalisko ģimeni
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
“Dodiet zāles, kas “nededzina” acis!”. Liegs receptē rakstīt konkrēta ražotāja zāļu nosaukumu
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Iekšlietu ministra pirmie komentāri par Kuldīgas prokurora auto dedzināšanu
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Trešdien augs jauni lietus mākoņi
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Meiteni iespiež starp automašīnām 1
11 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Latvijas problēma nav prezidenta un viņa kundzes garderobe un inaugurācijas ceremonija! Problēma esam mēs, kad…
1 stunda