Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
15. oktobris, 2016
Drukāt

ASV aizliedz pārvadāt lidmašīnās “Samsung” atsauktos viedtālruņus “Galaxy Note 7”

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

ASV valsts iestādes piektdien aizliedza pārvadāt lidmašīnās Dienvidkorejas elektronikas firmas “Samsung” atsauktos viedtālruņus “Galaxy Note 7” un paziņoja, ka to pārvadāšanā pieķertajiem draudēs naudassods un viedtālruņa konfiskācija.

“Samsung”, kas 19.augustā sāka pārdot “Galaxy Note 7”, jau ir atsaukusi visus šos viedtālruņus pēc ziņām par to akumulatoru eksplozijas un aizdegšanās gadījumiem, kuru dēļ daudzi cilvēki guvuši ievainojumus. Kompānija otrdien paziņoja, ka ir pārtraukusi šo viedtālruņu ražošanu.

Vēl nav zināms, cik daudz patērētāju ir turpinājuši lietot šos viedtālruņus, neraugoties uz to atsaukšanu un brīdinājumiem tos nelietot.

ASV transporta ministrs Entonijs Fokss paziņoja, ka aizliegums pārvadāt šos viedtālruņus lidmašīnās stāsies spēkā sestdien plkst.19 pēc Latvijas laika.
Pasažieriem būs aizliegts pārvadāt “Galaxy Note 7” personīgi, rokas bagāžā vai reģistrētajā bagāžā ASV iekšzemes reisos, kā arī starptautiskajos reisos uz ASV vai no ASV, teikts Transporta ministrijas piektdien publicētā paziņojumā.

“Mēs atzīstam, ka šo tālruņu aizliegšana lidmašīnās radīs neērtības dažiem pasažieriem, bet visu lidmašīnās esošo cilvēku drošībai ir jābūt prioritātei,” paziņoja Fokss.

“Mēs speram šo papildu soli, jo pat viens aizdegšanās incidents lidojuma laikā rada augstu nopietna ievainojuma risku un apdraud daudzu cilvēku dzīvības,” viņš uzsvēra.
ASV Patēriņa produktu drošuma komisija šonedēļ oficiāli noformēja 1,9 miljonu šo viedtālruņu atsaukšanu valsts teritorijā.

Komisija pavēstīja, ka “Samsung” ir saņēmusi ziņas par vismaz 96 šo viedtālruņu pārkaršanu ASV. 13 šādos incidentos tika ievainoti cilvēki, un 47 gadījumos tika nodarīti zaudējumi īpašumam.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+