×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
28. augusts, 2014
Drukāt

ASV apsver jaunas sankcijas pret Krieviju (5)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

US State Department spokesperson Jen Psaki.

Amerikas Savienotās Valstis ceturtdien paziņojušas, ka apsver jaunu sankciju piemērošanu Krievijai par iesaistīšanos Ukrainas konfliktā.

“Mums ir papildu instrumenti un sankcijas, ko mēs noteikti varam izvēlēties pielietot,” paziņoja ASV Valsts departamenta preses sekretāre Džena Psaki.

Viņa norādīja, ka iespējamie pasākumi tiks apspriesti ar NATO sabiedrotajiem.

“Militārais risinājums, pēc mūsu domām, nav piemērota pieeja, tādēļ mēs izmantosim visus instrumentus, ko varam, lai redzētu, vai varam sasniegt risinājumu diplomātiskiem līdzekļiem,” paziņoja Psaki.

Kā ziņots, ceturtdien Ukraina apsūdzējusi Krieviju atklātā militārā iebrukumā, bet NATO augsta ranga amatpersona atzinusi, ka Krievijas karavīru skaits Ukrainā “krietni pārsniedzis tūkstoti” un Krievijas pierobežas reģionos sakoncentrēti aptuveni 20 000 karavīru.

Psaki norādīja, ka Vašingtona turpinās koncentrēties uz netālu palīdzību Ukrainai, piebilstot, ka ASV, līdzīgi kā vairākas Eiropas valstis, jau ir sniegušas šādu palīdzību.

Viņa piebilda, ka ASV nav izslēgušas nevienu iespēju, norādot, ka Vašingtona saņēmusi virkni lūgumu, kas tiek apsvērti.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. jenki paradas aiz apvarksna ko vini te mekle jaunu kara lauku baltija baltija krievijas regions jenkiem klasies slikti nau ko sadarboties ar jenkiem…..mes nosalsiem bez krievijas latvijas mezu nepietiks ko dedzinat…..musu politiki slepeni-mesli….

  2. Obamas kungs! Nu esiet taču vīrs un mainiet sarunas toni savās attiecībās ar Putinu. Jūsu sankcijas viņam ir pie vienas vietas! Vai nesaprotiet, ka ar viņu ir jārunā tikai no spēka pozīcijām? Un spēka jums ir vairāk nekā pietiekami, salīdzinot ar Krieviju gan militāri, gan diplomātiski – nu tad izmantojiet šo potenciālu! Bet nevilcinieties un nepieļaujiet, lai šīs kara liesmas Ukrainā nepārvēršas Eiropas un pasaules kara ugunsgrēkā.

  3. Liegt ērto dzīvi un izraidīt Krievijas pilsoņus no ASV un ES un vairs neizsniegt jaunas vīzas. Vienkārši lēti un sāpīgi, bet lai dzīvo Krievijā un prasa paskaidrojumus Putinam.

  4. Ē.Honekers bija komunists, A. Merkele ir izcilas valsts , izcila politiķe,Ukraina nav ne NATO ne EU,nevajag izsniegt vīzas Krievijas pilsoņiem iebraukšanai jebkurā RE valstī un ASV ,Kanādā,Austrālijā ,vārdu sakot kapitālistiskās valstīs, lai dzīvo tikai Krievijā!

  5. nav ko apsvērt, vajag darīt Atbildēt

    Arī Vācija varētu spert kādus soļus, iesākot ar vecās komūnistes Merķeles nomainīšanu.

Draugiem Facebook Twitter Google+