Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
28. augusts, 2014
Drukāt

ASV apsver jaunas sankcijas pret Krieviju (5)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

US State Department spokesperson Jen Psaki.

Amerikas Savienotās Valstis ceturtdien paziņojušas, ka apsver jaunu sankciju piemērošanu Krievijai par iesaistīšanos Ukrainas konfliktā.

“Mums ir papildu instrumenti un sankcijas, ko mēs noteikti varam izvēlēties pielietot,” paziņoja ASV Valsts departamenta preses sekretāre Džena Psaki.

Viņa norādīja, ka iespējamie pasākumi tiks apspriesti ar NATO sabiedrotajiem.

“Militārais risinājums, pēc mūsu domām, nav piemērota pieeja, tādēļ mēs izmantosim visus instrumentus, ko varam, lai redzētu, vai varam sasniegt risinājumu diplomātiskiem līdzekļiem,” paziņoja Psaki.

Kā ziņots, ceturtdien Ukraina apsūdzējusi Krieviju atklātā militārā iebrukumā, bet NATO augsta ranga amatpersona atzinusi, ka Krievijas karavīru skaits Ukrainā “krietni pārsniedzis tūkstoti” un Krievijas pierobežas reģionos sakoncentrēti aptuveni 20 000 karavīru.

Psaki norādīja, ka Vašingtona turpinās koncentrēties uz netālu palīdzību Ukrainai, piebilstot, ka ASV, līdzīgi kā vairākas Eiropas valstis, jau ir sniegušas šādu palīdzību.

Viņa piebilda, ka ASV nav izslēgušas nevienu iespēju, norādot, ka Vašingtona saņēmusi virkni lūgumu, kas tiek apsvērti.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. jenki paradas aiz apvarksna ko vini te mekle jaunu kara lauku baltija baltija krievijas regions jenkiem klasies slikti nau ko sadarboties ar jenkiem…..mes nosalsiem bez krievijas latvijas mezu nepietiks ko dedzinat…..musu politiki slepeni-mesli….

  2. Obamas kungs! Nu esiet taču vīrs un mainiet sarunas toni savās attiecībās ar Putinu. Jūsu sankcijas viņam ir pie vienas vietas! Vai nesaprotiet, ka ar viņu ir jārunā tikai no spēka pozīcijām? Un spēka jums ir vairāk nekā pietiekami, salīdzinot ar Krieviju gan militāri, gan diplomātiski – nu tad izmantojiet šo potenciālu! Bet nevilcinieties un nepieļaujiet, lai šīs kara liesmas Ukrainā nepārvēršas Eiropas un pasaules kara ugunsgrēkā.

  3. Liegt ērto dzīvi un izraidīt Krievijas pilsoņus no ASV un ES un vairs neizsniegt jaunas vīzas. Vienkārši lēti un sāpīgi, bet lai dzīvo Krievijā un prasa paskaidrojumus Putinam.

  4. Ē.Honekers bija komunists, A. Merkele ir izcilas valsts , izcila politiķe,Ukraina nav ne NATO ne EU,nevajag izsniegt vīzas Krievijas pilsoņiem iebraukšanai jebkurā RE valstī un ASV ,Kanādā,Austrālijā ,vārdu sakot kapitālistiskās valstīs, lai dzīvo tikai Krievijā!

  5. nav ko apsvērt, vajag darīt Atbildēt

    Arī Vācija varētu spert kādus soļus, iesākot ar vecās komūnistes Merķeles nomainīšanu.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+