Mobilā versija
+18.4°C
Cecīlija, Cilda
Piektdiena, 28. jūlijs, 2017
11. decembris, 2015
Drukāt

ASV balvu saņēmusi Ingas Ābeles romāna tulkotāja Kaija Strautmanis

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kaija Strautmanis ieguvusi Amerikas Slāvu un Austrumeiropas valodu skolotāju asociācijas (AATSEEL) 2015. gada balvu par Ingas Ābeles romāna “Paisums” tulkojumu, LA.lv uzzināja izdevniecībā “Open Letter Books”, kas ASV izdeva Ābeles grāmatu.

Kaija Strautmane bija viena no 38 AATSEEL Grāmatu balvai izvirzītajām tulkotājām, starp kandidātiem bija ļoti pazīstami Austrumeiropas literatūras tulkotāji, savukārt starp autoriem – tādas klasikas prominences kā Puškins, Tolstojs, Ņekrasovs, Lotmans, Bulgakovs, Kržižanovskis, Vasilijs Grosmans.

AATSEEL dibināta 1941. gadā ar mērķi veicināt slāvu un Austrumeiropas valodu, literatūras un kultūras mācīšanu visos izglītības līmeņos no pamatskolas līdz augstskolai.

Grāmatu balvai darbu var pieteikt tikai autors/tulkotājs, kas pats ir organizācijas biedrs.

Pievienot komentāru

Mecenāts Zuzāns: Sirdsapziņas pārmetumu man nav! (1)No sestdienas, 29. jūlija, līdz 17. septembrim Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja galvenajā ēkā būs aplūkojama mākslas mecenātu Jāņa un Dinas Zuzānu kolekcijas izstāde "TOP no top", kas piedāvās Latvijas mākslas pārskatu neierastā interpretācijā, uzsverot privāto aspektu.
Draugiem Facebook Twitter Google+