×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
17. oktobris, 2016
Drukāt

ASV basketbolists un latviešu mūziķi rada pasaules florbola čempionāta oficiālo dziesmu

gregere

Decembrī Rīgā pirmo reizi risināsies pasaules čempionāts florbolā un kā jau katrā vērienīgā sporta pasākumā arī šajā būs oficiālā dziesma – “Champion”, ko izpilda dziedātāja Madara Grēgere.

Dziesmas vārdu autors ir basketbola kluba “Ventspils” leģionārs Villijs Dīns, kurš klubā aizvada jau otro sezonu. Mūzikas autori ir dziedātāja Madara Grēgere un ģitārists Jānis Čubars.

“Sākumā šķita, ka būs viegli, bet ar laiku sapratu, ka tā ir liela atbildība, jo dziesma jāprezentē 16 valstīm, kuras piedalīsies čempionātā. Ar dziesmas vārdu autoru sazinājāmies ar E-pastu starpniecību, jo Villijs pēc sezonas devās uz mājām ASV. Dziesmas mūziku un melodiju veidojām kopā ar Jāni, un viss process noritēja ļoti ātri un veiksmīgi. Prezentējot dziesmu laukumā pie Brīvības pieminekļa, sajūtas bija neaprakstāmas. Ar nepacietību gaidu decembri, kad notiks pasaules čempionāta atklāšana un “Arēnā Rīga” varēšu godam prezentēt dziesmu 16 dalībvalstu spēlētājiem, skatītājiem un čempionāta viesiem.

Pasaules 11.čempionāts florbolā vīriešiem no 3. līdz 11. decembrim notiks Rīgā. Latvijas izlase ielozēta B apakšgrupā, kurā tās pretinieki būs Zviedrijas, Čehijas Republikas un Norvēģijas florbolisti. 3.decembrī mūsu florbolisti spēkosies ar pasaules čempioniem Zviedrijas izlasi, 4.decembrī – ar Čehijas Republikas izlasi, bet 6. decembrī – ar Norvēģijas izlasi. Visas Latvijas izlases spēles notiks “Arēnā Rīga”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+