×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
26. novembris, 2016
Drukāt

ASV ģenerālis: Putins plāno iebrukumu Baltijas valstīs (14)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Atvaļinātais ASV ģenerālis Džeks Keins paudis bažas, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins plānojot militāru iebrukumu Baltijas valstīs, lai mestu izaicinājumu jaunievēlētajam Savienoto Valstu prezidentam Donaldam Trampam un NATO, vēsta britu laikraksts “Daily Mirror”.

Veicot spēka demonstrāciju, Maskava pārdislocējusi tūkstošiem karavīru, kara tehniku un kodolgalviņas nestspējīgas ballistiskās raķetes uz Kaļiņingradas anklāvu, ko ieskauj NATO dalībvalstu Polijas un Lietuvas teritorija.

Bijušais ASV armijas štāba priekšnieka vietnieks norāda, ka šāda karaspēka pārsviešana varētu liecināt par Putina plāniem okupēt Baltijas valstis, īstenojot Ukrainai piederošās Krimas pussalas aneksijai līdzīgu operāciju.

Keins, kas paziņojis, ka atteicies no Trampa piedāvājuma ieņemt aizsardzības ministra amatu, intervijā laikrakstam “The Times” izteicies, ka “krievi izdara ievērojamu spiedienu uz Baltijas valstīm, pastāvot ļoti reālai iespējai izaicināt NATO ar hibrīdokupāciju, kas līdzīga Austrumukrainai”.

“Kaļiņingradā notiek masīva armijas, tostarp karavīru, pretkuģu un zenītraķešu koncentrācija,” piebildis Keins.

Viņš izteicis pieļāvumu, ka Krievija cenšas atņemt ASV un NATO priekšrocības, kuras šobrīd aliansei ir šajā Austrumeiropas reģionā.

Jau šobrīd NATO spēku skaitliskais sastāvs Baltijas reģionā ievērojami atpaliek no Krievijas.

Saskaņā ar alianses rīcībā esošo informāciju Kaļiņingradā šobrīd koncentrēti 225 000 krievu karavīru, un Krievija šajā anklāvā pēdējo mēnešu laikā rīkojusi jau vairākus manevrus.

Arvien nestabilākā drošības situācija var kļūt par vienu no pirmajām lielākajām Trampa problēmām pēc stāšanās prezidenta amatā janvārī.

Savas priekšvēlēšanu kampaņas laikā Tramps izteicies visai atzinīgi par Putinu, un pēc vēlēšanām starp abiem līderiem jau notikusi telefonsaruna, kurā pārrunāta abpusēja sadarbība, kā arī kopīgie apdraudējumi un problēmas, ar kurām jāsaskaras abām valstīm.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Baltieši nav aizmirsuši 1940. gadu un to arī neaizmirsīs. Tāpat kā žīdi savu holokautu neaizmirsīs, vai ukraiņi savu holodomoru un pašreizējās krievnacistu darbības Ukrainā. Tāpēc modrība mums ir vietā.

 2. Cik var malt to pašu! Paskatieties informāciju vismaz trīs gadus atpakaļ.Atkal un atkal tas pats. Kādam ir uzdevums kurināt bailes? Nu cik var!

 3. Maksa par Trampa mīlestību pret Putinu.

 4. Kad LA tiks pārtraukta šī pretvalstiskā propaganda un atklātā ņirgāšanās par valsti šī Kremļa troļļa O.M.
  izpildījumā? Te var uzskatāmi redzēt galējā liberālisma izpausmi darbībā, kad avīzē, piesedzoties ar personāžu un tēmu izdomājumiem, faktiski visneķītrākā veidā tiek ķengāta un gānīta Latvijas (kā viņš to šifrēti pasniedz (“latv(ĀN)ijas SILES) valsts. Saprast to visu pat muļķis var. Te ir 2 varianti: vai nu avīzē visi ir tik aprobežoti un galējā liberālisma pārņemti, ka visu to uztver kā kārtējo jociņu, vai arī tas viss tiek presē darīts apzināti, lai pretnostatītu un sanaidotu valsti un tās pilsoņus, ko šis kungs īstenībā arī cenšas panākt. Šāda visatļautība labi nebeidzas. Par to varam pārliecināties gan tepat Eiropā, gan ASV prezidenta vēlēšanu iznākumā. Līdzīgi tām izdarībām un traģiskajam iznākumam, ko pavisam nesen atļāvās kreisie Parīzē, zīmējot Muhameda karikatūras. Jo arī tur viss sākās ar it kā nevainīgiem zīmējumiem šī autora izpratnē, bet ar ko šie “jociņi” beidzās?

  • Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

   ;)))

   Skat. iepr.: “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.” / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

   Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.” 😉

   =======

   Mediju ziņa: “Cilvēku, kurš mēģina parādīt ačgārno lietu kārtību Latvijā, šajā “valstī” ir ērti un parocīgi, savus mazvērtības kompleksus veldzējoši apvainot visos nāves grēkos. Inkriminēt viņam patriotisma trūkumu vai korupciju, piedēvēt atkarību no oligarhu, no krievu, no žīdu naudas. Apvainot klajā cinismā un vulgārumā, apzinātos mēģinājumos iedzīt tautu depresijā un bezcerībā. Uzstādīt gara kaišu vai delīrija diagnozi. Vai vienkārši publiski prasti nogānīt, publicistiski ignorēt, klaji PRETLIKUMĪGI CENZĒT, falsificēti “tiesiski sankcionēt” un tamlīdzīgos veidos “audzināt”. Vai, visvēlamāk – vispār “apklusināt” šos “bezatbildīgos bezkauņas”: lai netraucē “plaukt un zelt” šai pašreizējai Muļķu Zemes SILES “valstij”, varas SISTĒMAI un tās zombijfanu vājprātam… Jābrīnās vienīgi, kādēļ joprojām labticīgie, valstiski lojālie tautieši – “patrEJotiski orientētie bāleliņi” – gan “tekošajā momentā” aktuālajās “dižķibeles” likstās un pēckonsekvencēs, gan arī šīs “valsts” nu jau “ilgtspējīgās” agonijas krampjainajās konvulsijās nevaino šos “ciniskos klaigātājus” – kā “disidentiski orientētus tipus”, kuru “pārdrošā spītībā” NEpakļāvīgi NEnoklusētais Patiesības vārds tomēr, kā izrādās, pat vēl līdz šim nav spējis nomaitāt visu šo mūsvalsts labiešu, gudro galvu, cūkģīmju etc. gaišos un paliekošos tēlus “vaukšķu un reņģēdāju pūļa” ilgstoši un mērķtiecīgi ZOMBĒTAJĀ “masu apziņā”?…” (aptuvena citāta autors: žurnālists un publicists Aivars Tarvids, publikācija “Veltā Patiesība.”, 31.07.2009.)
   —–
   .
   Es es’u (MZ vidū).
   ( Iz “O.M.© arChīva”, ANNO ~ 2005. )
   .
   Es es’u Muļķu Zemes vidū,
   Kur “prominences” ‘uzmet’ Tautu,
   Kur “skotiem” vajag latvju ‘fidu’,
   Bet “seGsam” – divus pārus ‘pau#u’.
   .
   Kur ‘iet pa lēto’ “politika”,
   Bet PATIESĪBA – sanāk “dārga”,
   Kur vairākumam = ‘di#sa’ plika,
   Jo – mazākumam ‘fiška’ vārga.
   .
   Kur sola to, ko ‘HUĻI’ darīt,
   Jo – (sa)solīts jau “nekrīt makā”,
   Kur Leiputrijā trekni ‘parīt’,
   Var tie, kas SILĒ “stāvus kakā”.
   .
   Kur putraimus dod (kilogramu),
   No ‘Jevropas’ (ja paliek pāri) ~
   Lai dzīvsvaram klāt dažu gramu,
   Var pieēst “reņģēdāji”, kāri.
   .
   Kur “miljonāri” aug kā sēnes,
   Un ‘briest’ kā gurķi siltumnīcās,
   Kur zirnekļi auž …(“ķēķī”) plēnes,
   Tiem, kuri Godprātībā ‘mīcās’.
   .
   Kur Brīvībai liek apkārt sētu ~
   Lai nelien tuvu “prastais pūlis”,
   Kad “etiķetes” FARSU, lētu,
   Pie “Mildas” ‘atlaiž SILES mūlis’.
   .
   Kur Likteņupei “noslēdz” krastu ~
   Lai “kontrolēt” var “bauru masas”,
   Kad “parādēs” ‘laiž muļķi’, prastu,
   Bars “elites”, kam ‘bietē prasās’.
   .
   Kur ordeņus un “grantus” dala,
   Par to, ka “vaukšķus” ‘drāž’ un “valsti”,
   Kur “svētku” rautiem nebūs gala,
   Līdz ‘nodropēsies’ varas balsti.
   .
   Kur “tautas kalpos” ākstās klauni,
   Jo – viņiem par to maksā labi,
   Kur “valstij” limuzīni – jauni,
   Bet tanki – “šrotā” ņemti (abi).
   .
   Kur ZOMBĒ “hibrīdpropagandu”,
   Caur “masmēdekļiem” SILES balsti,
   Kas (p)ielūdz “sabiedroto” bandu,
   Lai OKUPANTI piesmej “valsti”.
   .
   Kur zombiji ķērc: “krievi nākšot!!!”,
   Jau desmitgadēm “ilgtspējīgi”,
   Un cer, ka “buferzōnā” sākšot,
   Drīz NATO KARU, “sadraudzīgi”.
   .
   Kur melns ir balts (vai – ‘zili rozā’),
   Kur ‘nožmiegt’ var par ‘spaisa’ smēķi,
   Kur “LUMPEŅUS” likt “vēža pozā”,
   Drīkst tie, kas ‘tolerē caur ķēķi’.
   .
   Kur “bauriem” pieriebusies vara,
   Kur “valsts” ir lamuvārds, joprojām,
   Dēļ tam, ka – ‘dajebko’ šī dara,
   Lai Tauta no tās muktu projām…

   Es es’u. Un – par spīti būšu,
   (Pr)iekš MUĻĶU zemes, nolādētas,
   Lai, kaut vai, ‘apsit šķērmu dūšu’,
   Šai “valstij” O.M.© “rīmes lētas”.
   .
   Es Pliekšāns ‘nau’ (i – ne uz pusi!),
   Vai Bokša (pat – ne tuvu blakām!)
   BET – muti turēt, smilkstot klusi,
   ‘Nau’ (arī) prātā man, ‘ne trakam’! 😉

   =====

   MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

   P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

  • А то, что портал публикует явный бред сумадшего отставного вояки, вас вот совсем не напрягает?! То есть, вы вполне разделяете этот бред?

  • А то, что портал публикует явный бред сумадшего отставного вояки, вас вот совсем не напрягает?! То есть, вы вполне разделяете этот бред?!

  • Muļķa Mazpisāns ("Ontūns") Atbildēt

   Es iesāku savu karjēru ar dzejošanu, bet nekur netiku. Talanta trūkums. Čeka/FSB, turpretīm, man maksā brangu summu par troļļošanu. Kā var netroļļot?

 5. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo – bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis.”

  Un, arī: “Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku.”

  =======

  Mediju ziņa (2015. gads): “ASV bruņotie spēki, kas ir izvietoti Austrumeiropas sabiedroto valstu teritorijās (tajā skaitā – arī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā jeb Baltijas valstīs, kas gluži pamatoti tiek dēvētas un arī uzskatītas par NATO militārā bloka kontrolētās globālās teritorijas austrumu virziena “buferzonu”), ir gatavi dot prettriecienu Krievijas iespējamajai agresijai, negaidot NATO kolektīvās drošības procedūras iedarbināšanu, kas ir noteikta “Ziemeļatlantijas līguma” 5.pantā”, esot publiski “nācis klajā ar paziņojumu ASV vēstnieks NATO militārajā aliansē Daglass Lūts”. “Īpaši svarīgi ir tas, ka ASV Bruņoto spēku vienības, ieskaitot sauszemes, gaisa un jūras spēku vienības, jau ir izvietotas NATO Austrumeiropas sabiedroto teritorijā”, esot “norādījis šis “amerikas savienoto valstu” (ASV) valdības ārlietu resora augsta ranga ierēdnis”. «Mēs, ASV pārstāvniecība NATO un “amerikas savienoto valstu” (ASV) valdība, saprotam, ka lai tiktu piemērots 5.pants, ir jāgaida visu 28 sabiedroto akcepts. 5.pants nozīmē – lai katra NATO militārā bloka dalībvalsts sniegtu atbildi, bet – ASV ir pienākums reaģēt arī uz divpusējo principu pamata, neraugoties uz to, kas notiek Ziemeļatlantijas militārā bloka (NATO) padomē», esot “paudis ASV pārstāvis NATO blokā”. “Šāds politisks lēmums jau ir pieņemts un mūsu (ASV) spēki ir uz mūsu (ASV) interešu telpas austrumu robežām un paliks tur, kā sacīja prezidents Obama, tik ilgi, cik tas mums (ASV) būs nepieciešams”, esot “uzsvērti apgalvojis un atgādinājis šis ASV valdības augsta ranga pārstāvis”…
  ——-
  Mediju ziņa (2015. gads): “Valdības locekļi aiz slēgtām durvīm nolēma, ka tiks lūgta pastāvīga NATO militāro spēku klātbūtne Latvijā”, žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma ( “V-“jenotība” ). «Mēs izvērtējām, kā tiek pildīti NATO “Velsas samita” lēmumi, un tie tiek pildīti saskaņā ar plānu – valdības ministri izskatīja šīs valsts pašreizējā “aizsardzības ministra” R. Vējoņa ( ZZS jeb “hūtes naftaspāķi” ) politiski atbildīgi vadītās “aizsardzības ministrijas” (AM) atbildīgo pārstāvju sagatavoto informatīvo ziņojumu par Latvijas dalību tā dēvētajā “ziemeļatlantijas līguma organizācijā” (NATO) pagājušajā gadā (2014.) un mēs piekritām, ka Latvija grib pastāvīgo NATO militāro spēku klātbūtni Latvijā un Baltijas valstīs», klāstīja premjere Straujuma. “Uz jautājumu, vai Latvija nosūtīs oficiālu lūgumu NATO militārā bloka vadības locekļiem, šī valdības vadītāja (Straujuma) atbildēja, ka šādu vēstuli iesniegs Latvijas “nacionālo bruņoto spēku” (NBS) komandieris kopā ar abu pārējo Baltijas valstu pārstāvjiem”…
  ——-
  MZ hroniskā ikdiena (2015. gads): Šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “valstī” agonējošās LUMPEŅU “titulnācijas” totālas degradācijas un neatgriezeniskas pašiznīcināšanās marasms turpinās, VĒL JOPROJĀM. Tajā skaitā un īpaši jau derdzīgi – arī “reflektējoties” šīs pašreizējās SILES “valsts” varas SISTĒMAI verdziski pakalpīgajos un bezcerīgi truli “lojālparEJotiski orientētajos”, proāmurikāniskas deRmolibersatu militārhistēriskās propagandas zombējumu ikdienišķi masīvi tiražējošajos masmēdekļos…
  ——-
  .
  “Maitas putni KARU ķērca…”
  ( “latv(ĀN)ijas” SILES “valsts” versija 1.0.K )
  ( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Maitas putni karu ķērca” ~
  SILES rukšķu varza brēca:
  “Jeņķu “bosi” karot taisās,
  Mums pa “shēmu” jāpamaisās!”
  .
  “Maitas putni karu sauca” ~
  SILES rukšķi ‘gaisu jauca’:
  “Jevro “šefi” karot grasās,
  Mums – kaut “buferzōna” prasās!”
  .
  “Maitas putni karu alka” ~
  MUĻĶU zemes “politsvalkā”,
  SILES rukšķi nezin mēra,
  Kviekt pēc asinīm un sēra:
  .
  “NOZOMBĒSIM “glupos baurus”,
  Masmēdekļos MELU aurus,
  Tiražējot, biezā slānī ~
  Lai šie “austrumkraju” gānī:
  Rusofobiem lai caur zobim,
  Ķērciens sprūk (dēļ ‘fiškas robiem’) ~
  “Krievi nāk!!!” un “Karu gaidām!!!”
  (Ar ko “glupo pūli” baidām).
  Rasistiem lai rīkles skaļas:
  “Netrūks “lielgabalu gaļas”,
  “rietumalianses blokam” ~
  Karosim, kaut plikām …(rokām)!!!”
  .
  Naciķi lai “palaiž žaunas”:
  “Štrunts, ka pastalas nav jaunas,
  “Humpalvešas” – jeņķu stilā,
  “Kamuflāžas” tonī (zilā),
  “Pancervāģi” – andelēti,
  Britu “šrotā” (NE jau lēti!),
  Duļibāni – stobriem līkiem
  (Bliezt ap stūri brāķa “rīkiem”),
  “Karakungi” – treknām miesām,
  “Karakalpi” – formām liesām ~
  Galvenais, lai slaktiņš sākas:
  Izkaus latv(ĀŅ)us, kā nākas!!!…”
  .
  “sabiedrotie” kūda “lempjus,
  Audzēt bruņošanās tempus” ~
  Šie (no “āmurikas” krastiem?!),
  Suflē “euroliberastiem”,
  Ko un kā lai “bauri” dara,
  Kas pa skaļo ķērc pēc kara:
  “Piķi šķiest “pēc pilnas fāzes” ~
  “aliansei” – uzbliezt “bāzes”,
  Lūžņus – dārgi pārdot lūgties,
  Masmēdekļiem – ‘fiškā jūgties’:
  “okupantus” – saukt un gaidīt!
  Latv(ĀŅ)us – ar slāviem baidīt!!!…”
  .
  Kamēr ķērktais karš nav jūtams,
  “Mesidžu” priekš lohiem sūta,
  MUĻĶU zemes SILES balsti:
  “”Hibrīdkarš” JAU grauj šo “valsti”!!!
  “Frontes līnija” iet cauri,
  MUĻĶU zemei, “glupie buari”!!!
  (Tā JUMS masmēdekļi ‘borē’,
  Ko MĒS “turam īsā šņorē”…)
  ATKAL “Krievi nāk!!!”, ak šausmas!…”
  (Kaut – NAV ķērcējiem ne jausmas,
  Kas tas “hibrīdkarš” tāds skaitās ~
  Galvenais = ķērkt: “Lācis aitās!!!”…)

  “Maitas putni karu ķērca,
  Knābjus asinsplūdos mērca,
  Miesas plosot, mošķu barā,
  Aptrakuši, bezsakarā…”
  .
  SILES maitas kviec pēc kara ~
  Rukšķiem šļūk no zobiem vara,
  MUĻĶU zemes SILES “valstī”?
  (Diez, cik LUMPEŅU šos balstīs?…)

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 6. -varenā Krievija sabruks kā kāršu namiņš… . Pēdējās Krievijas robežas es redzu tikai ap Maskavu, Ļeņingradu un Baltkrieviju. Tur paliks visi lielie mahinatori, kuri negribēs strādāt, un viņi kļūs pēdējie nabagi. Tad meklējot labāku dzīvi, krievu tauta izklīdīs pa visu pasauli”. Vēl kādā reizē Finks ieteicās: “Es redzu, ka Maskava nogrims… . Būs milzīgs sprādziens, kas satricinās visu Krieviju.

 7. Latvijā vēl dzīvo ļaudis, kuri atceras aizliegumu tautu biedēt ar karu. Tāds aizliegums savā laikā eksistēja ne tikai PSRS, bet arī Rietumu valstīs. Masu komunikācijā tautas biedēšana ar karu nekādā gadījumā netika pieļauta. Biedēšana ar karu ir sociāli ļoti bezatbildīga rīcība. Tai var pievērsties vienīgi smirdīgi pakaļgali. Turklāt aina ir šizofrēniska. Interneta portālos biedēšana ar karu iet roku rokā ar krievu zupu slavēšanu, prieku par gaidāmo atļauju Krievijā atkal tirgot šprotes, Busuļa panākumiem Maskavas šova ākstībās. Rīgas dāsni aprobežotie žurnālisti drīz saoderēs ļoti bīstamu informatīvo gaisotni. Kad patiešām mediji ziņos par kara sākšanos, tauta viņiem neticēs un žurnālistu paziņojumu uzskatīs par kārtējo „kontrpropagandu”. Tikai padubē ģenerēti žurnālisti var līdzās publicēt materiālus par Krievijas gatavošanos iekarot Latviju un materiālus ar virsrakstu „Septiņas krievu virtuves zupas, kas jānogaršo kaut reizi mūžā”. Tā tas „Delfos” notiek katru dienu.

 8. Vienkāršajai tautai jau sliktāk vairs tāpat nebūs.
  Lai taukmūļi nervozē

 9. rietumu propogandas melu troļļi Atbildēt

  protams ne to vien sarunās, , tā uz asv velešanām solija ka būs sīrijā un ukrainā provokācijas, tā tagad sola ka te iebruks. gluži kā pasaules gala solitāji, un visu laiku tie datumi jāpārceļ un jāpārceļ, bet vienalga sola:)

Draugiem Facebook Twitter Google+