×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
19. janvāris, 2012
Drukāt

ASV imigrantam no Ukrainas piespriež 200 gadu cietumsodu par četrām slepkavībām

Ņujorkas Bruklinas rajona tiesa piesprieda imigrantam no Ukrainas Maksimam Geļmanam 200 gadu cietumsodu par četru cilvēku slepkavībām, kas izdarītas pagājušā gada 11. februārī.

24 gadus vecais Geļmans, kuru prese nodēvējusi par “Trako Maksu”, tika atzīts par vainīgu pagājušā gada novembrī. Apsūdzībā bija pavisam 13 punkti. Tiesnesis Vinsents del Džudiče, pasludinot piespriesto sodu, nosauca Geļmanu par “nežēlīgu noziedznieku un sociopātu”. “Aizvāciet viņu no manām acīm,” sacīja del Džudiče pēc soda pasludināšanas. “Jūsu godība. Jūs varat **** manu krievisko ****,” Geļmans rupji atbildēja tiesnesim. “Jūsu piedāvājums ir noraidīts,” atcirta tiesnesis.

Geļmans tiesas sēdē rupji apsaukāja arī citus cilvēkus, tostarp upurus un viņu tuviniekus. Geļmans 11. februārī vispirms nodūra savu 54 gadus veco patēvu Aleksandru Kuzņecovu. Pēc tam Geļmans nodūra 56 gadus veco Annu Bulčenko un viņas 20 gadus veco meitu Jeļenu Bulčenko, kas bija noraidījusi viņa uzmākšanos. Vēlāk tajā pašā dienā Geļmans sadūra citu vīrieti, nolaupīja viņa automašīnu un ar to sabrauca 60 gadus vecu gājēju Stīvenu Tanenbaumu, kurš nomira no gūtajiem ievainojumiem.

12. februārī Geļmans metro vagonā Manhatanas rajonā sadūra Džozefu Lozito, kurš izrādījās cīņas mākslu eksperts un pieveica Geļmanu, līdz policija slepkavu aizturēja. Geļmans atzina savu vainu uzbrukumā Lozito, un par šo uzbrukumu viņam draud 25 gadu cietumsods.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+