Mobilā versija
+5.7°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
12. janvāris, 2016
Drukāt

ASV interneta TV arī Latvijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 6. janvāra ASV interneta televīzijas “Netflix” serviss beidzot ir pieejams arī Latvijā. Kompānija gan paziņojusi, ka video straumēšanas servisam joprojām ir vairāki uz atrašanās vietu balstīti aizliegumi, kas skar tā saturu, taču problēma tiekot risināta.

“Netflix” video straumēšanu sāka piedāvāt 2007. gadā, un šobrīd tas kļuvis par vadošo interneta televīzijas tīklu, ko izmanto vairāk nekā 70 miljoni klientu 40 valstīs visā pasaulē (no tiem 43 miljoni ASV). “Netflix” katalogā iekļautas ne tikai citu radītas filmas un seriāli, bet arī pašu saturs. Serviss piedāvā trīs apmaksas paketes – lētākā maksā 7,99 eiro mēnesī, vidējā 9,99 eiro, bet dārgākā 11,99 eiro mēnesī.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+