×
Mobilā versija
+10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
6. aprīlis, 2012
Drukāt

ASV iznīcinātājs “F-18” ietriecies dzīvojamajā mājā

virdzinija

ASV austrumu piekrastē, Virdžīnijabīčas pilsētas dzīvojamo namu rajonā, 6.aprīlī nogāzies jūras kara spēku iznīcinātājs “F-18”, ietriecoties dzīvojamajā mājā un izraisot ugunsgrēku.

CNN televīzijas reportāžā redzamas divas degošas mājas, no kurām ceļas biezi, melni dūmi, bet ugunsdzēsības dienesta pārstāvis pastāstījis, ka kopumā cietušas piecas nelielas dzīvojamās ēkas. Pēc viņa teiktā, šobrīd ziņu par upuriem nav, bet ugunsdzēsēji rūpīgi pārmeklē nelaimes vietu.

Kā ziņots jūras kara spēku tvitera kontā, abi lidotāji sekmīgi katapultējušies, bet nogādāti slimnīcā uz medicīnisko izmeklēšanu. Hospitalizēts vēl viens cilvēks, kas nelaimes brīdī atradies uz zemes un saindējies ar dūmiem.

Kā tikmēr stāsta aculiecinieki, no ēkas, kurā ietriecās lidmašīna, izskrējuši daži cilvēki. Ugunsdzēsēji cīnās ar liesmām, ugunsgrēka vietā ieradušās daudzas policijas, ugunsdzēsēju un ārās palīdzības dienesta automašīnas. Gaisā jūtama spēcīga degvielas smaka.

Kāds aculiecinieks zinājis teikt, ka degošajā mājā dzīvo daudzi veci cilvēki un šķiet, ka ēka sākusi brukt. Cits aculiecinieks saka, ka redzējis iznīcinātāju lidojam nelielā augstumā, ar rēcošu motoru un priekšgalu gaisā, un no tā lijusi degviela.

Vēl viens aculiecinieks redzējis, kā aiz lidmašīnas parādās dūmu grīste un kā katapultējas viens no pilotiem, bet vēl pēc mirkļa lidmašīna ietriekusies ēkā, kuras tuvumā viņš tobrīd atradies.

Kā teikts jūras kara spēku izplatītajā paziņojumā, lidmašīna avarējusi drīz pēc pacelšanās no tuvējās bāzes Atlantijas okeāna piekrastē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+