×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
7. marts, 2013
Drukāt

ASV joprojām ir daudz jautājumu par “Dreamliner” problēmām

Foto - AFPFoto - AFP

ASV transporta ministram Rejam Lahudam joprojām ir “ļoti daudz jautājumu” par problēmām ar ASV aviobūves kompānijas “Boeing” ražotajām “787 Dreamliner” lidmašīnām, norādot, ka uzņēmumu sagaida grūts uzdevums, lai drīzumā atjaunotu šo lidaparātu izmantošanu.

“Es esmu skaidri izteicies, ka vēlos iegūt pilnīgu pārskatu” par “Boeing” plānu salabot lidmašīnas akumulatoru sistēmu, lai atjaunotu komerciālo lidojumu veikšanu, intervijā laikrakstam “Wall Street Journal” trešdien sacīja Lahuds. “Es uzdošu ļoti daudz jautājumu,” pirms tiks pieņemts galīgais lēmums, uzsvēra Lahuds, kas pārrauga ASV Federālo civilās aviācijas pārvaldi (FAA) un kam nepieciešams apstiprināt jebkuru lēmumu. Tikmēr “Boeing” paudis vēlmi pēc iespējas ātrāk iegūt izteikto problēmu risinājumu apstiprinājumu, un pirmdien kompānijas komerciālo lidaparātu nodaļas vadītājs Rejs Koners sacīja, ka uzņēmums rīkosies ātri, lai atjaunotu “787 Dreamliner” izmantošanu, līdzko tiks saņemts FAA apstiprinājums. Pēc 200 000 stundu ilgām analīzēm un testiem “mēs jūtamies ļoti labi par problēmas novēršanu”, uzsvēra Koners.

“Boeing” ražotajām lidmašīnām gada sākumā tika konstatēti vairāki defekti, liekot FAA izziņot trauksmi, kuras dēļ pārtraukti lidojumi ar visām pasaulē esošajām 50 “Dreamliner” lidmašīnām. Aviācijas regulatori paziņojuši, ka neizsludinās atļauju veikt lidojumus ar “Dreamliner” lidmašīnām, kamēr netiks atrisinātas problēmas ar to akumulatoru sistēmu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+