Mobilā versija
-0.8°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
20. jūnijs, 2016
Drukāt

ASV kompānija ražo vīnu kaķiem (1)

Avots - InstagramAvots - Instagram

Kompānija ASV Kolorādo štatā ir izlaidusi kaķiem paredzētu vīnu, lai palīdzētu kaķu īpašniekiem iedzert kādu glāzi vīna kopā ar saviem mīluļiem, vēsta ASV ziņu aģentūra UPI.

Bezalkoholisko vīnu uz biešu bāzes īpaši kaķiem ir izstrādājusi un laidusi pārdošanā Denveras pilsētā bāzēta kompānija “Apollo Peak”.

Kaķi var baudīt šīs kompānijas produktu divos variantos – sarkano “Pinot Meow” un balto “Moscato”.

“Visiem mūsu kaķu vīna produktiem ir patentēts sastāvs, kas ietver pilnīgi dabisku organiski audzētu kaķumētru, svaigas bietes un dabiskus konservantus, lai palīdzētu uzturēt garšu un krāsu. Mēs ticam dabiskām sastāvdaļām mūsu sevišķi izsmalcinātajiem kaķveida draugiem,” paziņoja kompānija savā interneta vietnē.

Lai gan alkohola trūkums nodrošina to, ka kaķi nevar piedzerties no šī vīna, tā sastāvā esošā kaķumētra var izraisīt reibumam līdzīgu reakciju.

“Atkarībā no tā, cik daudz tie iedzer, efekts ir dažāds. Kad kaķi saož kaķumētru, tiem ir tendence kļūt jautriem, daudz kustēties un rotaļāties. Pilnīgi pretējs efekts ir tad, kad tie uzņem kaķumētru ar barību. Dzerot vīnu, tie parasti kļūst mierīgāki, un tas var palīdzēt nemierīgās naktīs,” informēja “Apollo Peak”.

Tā kā šim vīnam ir tikai dabiskas sastāvdaļas, to var droši dzert arī suņi un cilvēki. Kompānija plāno izlaist līdzīgu produktu suņiem.

Kaķumētra ir lūpziežu dzimtas ārstniecības augs, kuru cilvēki izmanto kulinārijā, dzer tās zāļu tēju vai to smēķē viegli nomierinoša efekta dēļ.

Kaķumētra satur terpenoīdu nepetalaktonu, no kā tiek izgatavota kaķumētras ēteriskā eļļa. Nepetalaktons spēcīgi iedarbojas uz lielu daļu kaķu, mainot to uzvedību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kurš ir redzējis
    piedzērušu kaķi ?
    Padalieties ar
    iespaidiem !

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+