Mobilā versija
Brīdinājums -0.1°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
17. oktobris, 2013
Drukāt

ASV Kongress nobalso par valsts parāda griestu paaugstināšanu

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

President Barack Obama delivers the annual State of the Union address to a joint session of the US Congress in the House chamber at the Capitol on February 12, 2012 in Washington. AFP PHOTO/Brendan SMIALOWSKI

Abas ASV Kongresa palātas trešdienas vakarā nobalsoja par likumprojektu, kas paredz paaugstināt valsts parāda griestus un atsākt federālās valdības iestāžu darbu, tādējādi novēršot potenciāli katastrofālu ASV defoltu.

Kongresa pieņemtais likumprojekts paredz, ka ASV federālās valdības iestādes varēs strādāt līdz 15.janvārim, bet parāda griesti tiks paaugstināti līdz 7.februārim. Šis likumprojekts vēl ir jāparaksta ASV prezidentam Barakam Obamam, lai tas iegūtu likuma spēku.

Likumprojekts, kas guva plašu atbalstu gan demokrātu, gan republikāņu senatoru vidū, vispirms tika pieņemts Kongresa augšpalātā Senātā ar 81 balsi par un 18 pret nepilnas četras stundas pirms 17.oktobra, kad parāda griestu nepaaugstināšanas gadījumā ASV Finanšu ministrijai sāktu pietrūkt līdzekļu savu saistību finansēšanai.

Apmēram divas stundas pēc tam šo likumprojektu pieņēma arī Kongresa apakšpalāta Pārstāvju palāta, kur vairākums ir republikāņiem un liela ietekme – republikāņu konservatīvajam spārnam. Arī Pārstāvju palātā tas guva plašu atbalstu abu partiju kongresmeņu vidū.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepesSIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (5)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+