×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.9°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
21. augusts, 2017
Drukāt

ASV mīnu kuģis pie Singapūras saduras ar tirdzniecības kuģi (4)

Negadījuma cieta. REUTERS/LETANegadījuma cieta. REUTERS/LETA

ASV eskadras mīnu kuģis pirmdienas rītā uz austrumiem no Singapūras sadūries ar tirdzniecības kuģi, un incidentā pieci amerikāņu jūrnieki ievainoti, bet vēl desmit ir pazuduši, paziņojusi ASV karaflote.

Vadāmo raķešu eskadras mīnu kuģis “John S. McCain” bija ceļā uz Singapūru, kad tas sadūrās ar tirdzniecības kuģi “Alnic MC”, kas reģistrēts kā naftas vai ķīmisko vielu tankeris un kuģo zem Libērijas karoga.

Sadursmē ASV karakuģim bojāts kreisais borts.

“Šobrīd desmit jūrnieki ir pazuduši un pieci ir ievainoti,” pavēstīja ASV karaflote.
Ir sākušies glābšanas darbi, un “John S. McCain” ir devies uz ostu.

Jūnijā ASV eskadras mīnu kuģa “Fitzgerald” un Filipīnu konteinerkuģa “ACX Crystal” sadursmē pie Japānas dzīvību zaudēja septiņi ASV jūrnieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. amišu jurnieki piedzērās un neredzeja kur kuģo

  2. Virsrakstā – “sadūries” nevis “sadūras”! Otrajā rindkopā – “tankkuģis”nevis “tankeris”! Pieņemiet taču beidzot darbā korektoru (vai vēl vienu redktoru…). Gramatiski nepareizi (analfabētiski) uzrakstītie ziņu teksti liek lasītājam šaubīties ari par tajos izklāstīto faktu ( un satura) pareizību!

  3. Vai tad viņiem nav attiecīgā aparatūra lai redzētu ka tuvojas otrs kuģis?

    • Tai vietā kuģu tik daudz, ka viens pie otra – tādos apstākļos nevar droši pateikt, kurš kurā brīdī izleks vai pagriezīs priekšā. Un kursu nomainīt tādiem milzeņiem nevar 1 minūtē – iet pēc inerces. Naktī daļa apkalpes guļ – nepaspēj noreaģēt.

Draugiem Facebook Twitter Google+