×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
29. oktobris, 2015
Drukāt

ASV palīdzēs stiprināt robežu drošību (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Igaunijas iekšlietu ministrs Hanno Pevkurs

ASV iekšzemes drošības ministrs Džehs Džonsons Vašingtonā Igaunijas iekšlietu ministram Hanno Pevkuram apliecinājis, ka ASV ir gatavas palīdzēt Igaunijai stiprināt tās robežu drošību.

Džonsons atzinīgi novērtēja Igaunijas kiberdrošības augsto līmeni un teicamo sadarbību dažādos iekšējās drošības jautājumos. Pevkurs norādīja, ka Igaunija vēlas stiprināt sadarbību ar ASV, sevišķi robežu drošības palielināšanā un kibernoziegumu izmeklēšanā. Pevkurs arī ierosināja izveidot divpusēju pieredzes apmaiņas centru cīņai pret kibernoziedzību Igaunijā. Pevkurs Vašingtonā tikās ar senatoru Ronu Džonsonu, kurš pēdējos mēnešos aktīvi strādāja pie Kongresa rezolūcijas par Krievijas nolaupītā Igaunijas specdienesta darbinieka Estona Kohvera atbrīvošanu. “Par laimi, mēs panācām Kohvera jautājuma atrisināšanu, pirms Kongress sāka apspriest rezolūciju, tomēr simboliski bija ļoti svarīgi, ka šāda rezolūcija tika sagatavota un senatoram, Ronam Džonsonam bija nozīmīga loma tās teksta izstrādāšanā,” sacīja Pevkurs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Amerika palīdzēs?!:DDD Atbildēt

    ASV jau reiz mums palīdzēja.
    Sakaut komunismu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā pēc Hitlera sakāves 2.Pasaules karā, kā jau nemitīgi ik dienas tas tika bazūnēts Amerikas Balsī un Radio Brīvā Eiropa īsviļņos.
    Ticam jau, ai, kā ticam Amerikas solījumiem! :DDDDDDDDDDDDDDD

Draugiem Facebook Twitter Google+