×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
20. decembris, 2016
Drukāt

ASV paplašina sankcijas pret Krieviju (1)

Foto - RIANOVOSTIFoto - RIANOVOSTI

Pēc oficiālajām uzrunām ASV prezidents Baraks Obama (no labās) un Krievijas prezidents Vladimirs Putins sarokojās un saskandināja vīna glāzes pusdienās ar ANO ģenerālsekretāru Panu Kimunu, taču pauze pirms rokasspiediena simboliski apliecināja dziļo plaisu viņu uzskatos.

ASV otrdien paplašināja pret Krieviju noteiktās sankcijas par tās agresiju pret Ukrainu, nosakot finanšu ierobežojumus vairākām privātpersonām un uzņēmumiem.

ASV Finanšu ministrija paziņoja, ka sankcijas noteiktas septiņiem baņķieriem un uzņēmējiem, kā arī astoņiem uzņēmumiem. Sankcijas piemērotas arī diviem tankkuģiem.

Šis solis parāda, ka ASV “paliek nelokāma savos solījumos saglabāt sankcijas līdz Krievija nebūs pilnībā izpildījusi savas Minskas vienošanās saistības”, teikts ministrijas paziņojumā. “Šī rīcība uzsver ASV valdības opozīciju Krimas okupācijai un mūsu stingro atteikšanos atzīt pussalas aneksijas mēģinājumu.”

Sankcijas noteiktas sešiem banku “Bank Rossija” un “Sobinbank” direktoriem, kā arī prezidentam Vladimiram Putinam pietuvinātajam miljardierim Jevgēņijam Prigožinam. Sankcijas piemērotas būvniecības un kuģniecības kompānijām, kā arī Krimas ostas operatoram.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. To Pūķinu vajag spaidīt līdz kamēr zupā nāk.

Draugiem Facebook Twitter Google+