×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
6. novembris, 2015
Drukāt

ASV par slepkavību apsūdzētā latviete: Esmu labs cilvēks

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Angelika Grasvalde

ASV par līgavaiņa slepkavību apsūdzētā Latvijas pilsone Angelika Grasvalde intervijā “ABC News” raidījumam “20/20” uzsvērusi, ka nav slepkava.

“Es neesmu, es neesmu slepkava. Es esmu labs cilvēks,” teikusi Grasvalde, norādot, ka ir apsūdzēta par kaut ko tādu, ko nemaz nebūtu spējīga izdarīt.

Taujāta par saviem izteikumiem policijai, ka viņa vēlējusies būt brīva no sava līgavaiņa, Grasvalde skaidroja, ka viņas teiktais ticis pārprasts. “Es ar to biju domājusi, ka vēlos būt brīva no dzīvesstila, kuru piekopām,” viņa teica, norādot, ka pāris nodevies naktsdzīvei, devies uz striptīzklubiem. Viņas līgavainis vēlējies abu dzimumdzīvē iesaistīt arī trešo cilvēku. “Es nevēlējos būt daļa no tā, gribēju būt brīva no tā. Bet, runājot par viņu, es vēlējos būt kopā ar viņu,” uzsvēra Grasvalde.

Viņa pašlaik tiek turēta ieslodzījumā. Drošības nauda, pret kuru sievieti varētu atbrīvot, noteikta 9 miljonu dolāru apmērā. Grasvalde cietumā pievienojusies Bībeles studiju grupai. Viņa apmeklē skolu un sūta vēstules un zīmējumus savai ģimenei Latvijā.

Kā ziņots, ASV aizdomās par līgavaiņa nogalināšanu aizturēta Latvijas pilsone, kurai izvirzītas apsūdzības slepkavībā ar iepriekšēju nodomu. 46 gadus vecais Vinsents Viafore pazuda 19. aprīlī, kad pāris kopā laivoja Hudzonas upē.

Prokurors uzsver, ka Grasvalde izvilkusi aizbāzni līgavaiņa kajakam, lai viņš braucienā noslīktu. Savukārt Grasvaldes advokāts ar komandu, kurā ir laivošanas eksperti, norādījis, ka aizbāžņa izvilkšana nav nāvējoša. Grasvalde norāda, ka Viafores nāve ir bijis traģisks nelaimes gadījums.

Notiesāšanas gadījumā Grasvaldei draud vismaz 25 gadu cietumsods vai pat mūža ieslodzījums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+