Pasaulē

ASV pasažierei neļauj iekāpt lidmašīnā pārāk īsu šortu dēļ 16

Foto: LETA

ASV zemo cenu aviokompānijas “JetBlue” darbinieki aizlieguši iekāpt lidmašīnā kādai pasažierei, uzskatot, ka viņas šorti ir pārāk īsi, vēstīja ziņu aģentūra UPI.

Burleskas dejotāja Megija Makmafina pēc uzstāšanas Bostonā vēlējās doties uz Sietlu, ģērbusies tīģera krāsas džemperī, melnbaltos šortos un garajās zeķēs, bet apmēram 45 minūtes pirms izlidošanas aviokompānijas darbiniece viņai paziņoja, ka “apģērbs nav piedienīgs, apkalpe ir to pārrunājusi un pilots ir nolēmis, ka man ir jāpārģērbjas vai arī man neļaus iekāpt lidmašīnā”, sieviete stāstīja televīzijas kanālam “Kiro 7”.

Makmafina teica, ka lidsabiedrības darbinieki uzskatīja, ka viņas šorti ir pārāk īsi, bet neļāva ap vidukli apsiet džemperi vai palagu.

Lai izvairītos no iespējas, ka viņu neielaiž lidmašīnā, sieviete par 22 ASV dolāriem (20 eiro) lidostas veikalā iegādājās īpaši lielas sieviešu pidžamas bikses.

Pēc incidenta “JetBlue” Makmafinai kompensēja par pidžamas biksēm iztērēto naudu un piedāvāja 162 ASV dolāru (145 eiro) kredītu turpmākiem lidojumiem, tomēr viņa atzina, ka nevēlas vairāk izmantot šīs kompānijas pakalpojumus, bet tā atsakās kompensāciju izmaksāt naudā.

“JetBlue” paziņojumā uzsvēra, ka atbalsta savu darbinieku rīcību, un norādīja, ka pasažierei pēc darbinieku laipna lūguma pārģērbties neradās problēmas ar lidojumu.

Makmafina uzsvēra, ka nebija tērpusies burleskas šortos un viņai paskaidrots, ka gala lēmums ir pilota ziņā, bet stingru noteikumu par to nav. Tāpat viņai apģērba dēļ neesot bijušas problēmas iepriekšējā reisā un drošības pārbaudē.

Sieviete pauda cerību, ka “JetBlue” atvainosies un ieviesīs skaidri saprotamus ģērbšanās noteikumus.

Saistītie raksti
LA.lv