×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
16. novembris, 2016
Drukāt

ASV pie lidostas nošauts cilvēks, miris arī šāvējs

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

ASV Oklahomasitijas pilsētā pie Vila Rodžersa lidostas bruņots vīrietis otrdien ar iepriekšēju nodomu nošāva aviokompānijas darbinieku, bet arī pats vēlāk tika atrasts miris no šauta ievainojuma, paziņoja policija.

Oklahomasitijas policija informēja, ka apšaudes upuris ir 52 gadus vecs aviokompānijas “Southwest Airlines” darbinieks Maikls Vinčesters, kurš ir arī bijušais Oklahomas Universitātes futbola komandas spēlētājs. Viņš tika nāvējoši sašauts, ejot starp termināli un lidostas darbinieku autostāvvietu.

Neidentificētais slepkava vēlāk tika atrasts miris sarkanā pikapā publiskas autostāvvietas otrajā stāvā, no kurienes bija pārredzama notikuma vieta. Policija atzina, ka viņš miris no paša šauta ievainojuma.

Oklahomasitijas policijas kapteinis paziņoja, ka šāvējs zinājis upura darba grafiku un viņu gaidījis.

Pilsētas policija uzreiz pēc apšaudes slēdza lidostu un aicināja tās terminālī esošos cilvēkus meklēt patvērumu. Vairāki simti cilvēku pavadīja lidostas terminālī vairāk nekā trīs stundas, līdz policija ļāva viņiem to atstāt.

Lidosta bija slēgta, kamēr notika apšaudes izmeklēšana un policija pārmeklēja termināļa ēku. Tika arī bloķētas ielas lidostas apkārtnē. Ienākošie reisi tika novirzīti uz citām lidostām, bet izejošo reisu lidmašīnām neļāva pacelties.

Pēc lidostas slēgšanas tajā atļāva nolaisties tikai lidmašīnai, kas veda federālos cietumniekus. Oklahomasitija ir nozīmīga tranzīta vieta federālo cietumnieku pārvadāšanā.

Policija apmēram trīs stundas pēc apšaudes atrada aizdomās turētā mašīnu un konstatēja, ka tajā kāds ir. Pēc 75 minūtēm, izmantojot robotu, tika noskaidrots, ka aizdomās turētais mašīnā ir miris.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+