Pasaulē
Citur

ASV policiste nošauj kaimiņu sajauktu dzīvokļu dēļ1


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/AFP

Teksasas štatā likumsargi svētdien aizturējuši baltādainu policisti, kas Dalasā sajaukusi savu dzīvokli ar melnādaina kaimiņa dzīvokli un šo kaimiņu nošāvusi, pavēstīja amatpersonas.

Policiste apsūdzēta slepkavībā bez iepriekšēja nodoma.

Policiste Embera Gaigere ceturtdien nošāva 26 gadus veco Boutemu Džīnu viņa dzīvoklī. Kā vēsta vietējie mediji, Gaigere Džīnu noturējusi par laupītāju.

Džīna ģimene pieprasīja, lai Gaigere tiek aizturēta, kā arī pauda sašutumu par pārlieku labvēlību pret policisti, kas pēc slepkavības vairākas dienas palikusi brīvībā.

Pēc policijas sniegtajām ziņām, 30 gadus vecā Gaigere, kas policijā strādājusi četrus gadus, nošāvusi Džīnu, kad pēc savas darba maiņas atgriezusies mājās dzīvokļu kompleksā “South Side Flats”, kur bijuši dzīvokļi kā viņai, tā Džīnam. Gaigere pati izsaukusi likumsargus un skaidrojusi, ka esot Džīna dzīvokli kļūdaini noturējusi par savējo.

Upura māte Elisona Džīna medijiem izteica minējumus, vai incidentā rasei bijusi nozīme.

Saistītie raksti

“Ja viņš būtu baltādainais, vai tas būtu citādāk? Vai viņa būtu reaģējusi savādāk?” piektdien sacīja upura māte.

Džīns kopš 2016.gada pēc augstskolas absolvēšanas Ārkanzasas štatā strādājis grāmatvedības uzņēmumā “PwC”. Draugi un ģimenes locekļi, kas sestdien pulcējās Dalasas rietumu Kristus baznīcā, lai pieminētu Džīnu, upuri raksturoja kā talantīgu dziedātāju un dedzīgu kristieti.

LA.lv