Mobilā versija
+2.8°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
22. septembris, 2016
Drukāt

ASV portāls iesaka Jūrmalu kā lētu, bet skaistu tūristu galamērķi Eiropā. TOP11 (2)

1. Lēti, labi un skaisti

1no12
Foto-LETAFoto-LETA

Lētsne vienmēr ir pirmais vārds, kas nāk prātā, amerikānim domājot par ceļojumu uz Eiropu, vēsta resurss “huffingtonpost.com”, atgādinot ceļotājiem, ka galvenais, lai ceļošana neiztukšotu maciņu, ir zināšanas.

Portāls izveidojis Eiropas lētāko pilsētu topu, balstoties uz vidējām cenām galvenajās izdevumu kategorijās, tostarp viesnīcu, taksometru un kafijas cenas.

Protams, šādas izpētes rezultāti nekad nav pilnīgi precīzi, bet ceļojumu portāls “Hoppa” balstījies uz populārākajām tūrisma aģentūru izmaksām, kā arī kolektīvo ceļošanas vietņu informāciju par lētākajiem ceļošanas veidiem. Tomēr, kā apgalvo topa autori, par to nevajadzētu uztraukties, jo šo pilsētu apmeklēšana vienalga amerikānim neizmaksāšot dārgi.

 1. Lēti, labi un skaisti
 2. Dubrovniki, Horvātija
 3. Jūrmala, Latvija
 4. Berlīne, Vācija
 5. Algarve, Portugāle
 6. Zagreba, Horvātija
 7. Saulainais krasts, Bulgārija
 8. Krakova, Polija
 9. Debrecena, Ungārija
 10. Roda, Grieķija
 11. Ostrava, Čehija
 12. Sofija, Bulgārija

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Man gan labpatiktos virsrakstā vārdu ,,Lētu” nomainīt pret ,,nedārgu” !

 2. Protams, ka lēta, kā tad! Mēs visi esam lēti, jo mazproduktīvi. Kā kāds tiek uz Angliju vai Norvēģu, maina statusu, jo sāk pelnīt daudz vairāk.
  Svarīgi, ka arī zemes dzīles, koki, piens – viss te ir lēts. Jūs dzirdāt, kā mēs te kliedzam, ka viss ir lēts???

Modes blogere Anabella Flēra: meitene, kuras stilu atdarina tūkstošiModes bloga Viva Luxury autore Anabella Flēra ir meitene, kuras radītie tēli sajūsmina miljonus, bet tūkstošiem meiteņu seko viņas paraugam.
Latviete iemūžina suņus patriotiskās, saviļņojošās fotogrāfijās (19)Henriete Martinsone ir latviete, kura radījusi mīļu, sirsnīgu un aizkustinošu fotogrāfiju sēriju – iemūžinot skaistus suņus patriotiskās, sirsnīgās fotogrāfijās. Henriete stāsta, ka
Draugiem Facebook Twitter Google+