Mobilā versija
+0.9°C
Ziedonis
Pirmdiena, 1. maijs, 2017
6. aprīlis, 2017
Drukāt

ASV stiprinās militāro aizsardzību pret Ziemeļkoreju

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

ASV prezidents Donalds Tramps trešdien Japānas premjeram Sindzo Abem pavēstīja, ka Vašingtona turpinās stiprināt savas militārās spējas aizsardzībai pret Ziemeļkorejas uzbrukumu.

Abu līderu telefonsaruna notika pēc Ziemeļkorejas raķetes izšaušanas Japāņu jūrā, ko analītiķi uzskata par brīdinājumu pirms ASV un Ķīnas līderu tikšanās, kur Ziemeļkorejas kodolprogramma būs galvenais jautājums.

“Prezidents uzsvēra, ka ASV ir kopā ar saviem sabiedrotajiem Japānu un Dienvidkoreju, saskaroties ar nopietniem draudiem no Ziemeļkorejas puses,” teikts Baltā nama paziņojumā.

Savukārt Abe pavēstīja, ka Tramps atkārtoti apliecinājis, ka attiecībā uz Ziemeļkorejas kodolieroču un raķešu programmām tiek izskatītas visas iespējas.

Phenjana mēģina izstrādāt tāla darbības rādiusa raķeti, kas ar kodolgalviņu spētu sasniegt ASV kontinentālo teritoriju. Tā līdz šim ir sarīkojusi piecus kodolizmēģinājumus, tai skaitā divus pērn.

Pievienot komentāru

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+