×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.6°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
12. decembris, 2017
Drukāt

ASV tiesa liek armijai pieņemt dienestā transpersonas (6)

Foto - LETAFoto - LETA

ASV armijai nākammēnes ir jāsāk pieņemt dienestā transpersonas, neraugoties uz ASV prezidenta Donalda Trampa administrācijas centieniem atlikt šīs politikas īstenošanu, pirmdien nosprieda Vašingtonas federālā tiesa.

Ar šo lēmumu spēkā atstāts tiesas agrākais lēmumus, ar kuru tika nobloķēti Trampa centieni aizliegt transpersonu dienestu armijā.

Tiesnese Kolīna Kolara-Kotlija noraidīja administrācijas apgalvojumus, ka tai vajadzīgs vairāk laika, lai rīkotos atbilstoši viņas agrākajam lēmumam, un norādīja, ka atvēlēts ticis pietiekams laiks.

Kā norādīja Baltais nams, kaut arī Pentagons pakļaujas tiesas rīkojumam, administrācija pārskata savu lēmumu un juridiskās alternatīvas.

Tramps jūlijā pārsteidza Pentagona vadītājus, tviterī paziņojot, ka transpersonas turpmāk nevarēs dienēt armijā “nekādā statusā”. Tādējādi tika atcelta 2016.gadā Baraka Obamas prezidentūras laikā ieviestā politika, pēc kuras armijā jāuzņem arī atklātas transpersonas.

Augustā Tramps parakstīja dokumentu, liekot Pentagonam turpmāk armijā vairs neuzņemt transpersonas. Vienlaikus Tramps atstāja Pentagona ziņā jautājuma izšķiršanu par to, ko darīt ar tām transpersonām, kas jau šobrīd ir armijā.

Ar prasību tiesā augustā vērsās piecas transpersonas, minot neskaidrības par nākotnes karjeras iespējām.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Transpersona iekāpj transportā!

  2. Bet ka pie mums????!

  3. tas ir slikti, padomājiet tik, zaldātiem pēkšņi tiek dota populāra komanda – “guļus”, garām iet “zilais” un tas, redzot priekšā gulošo zaldātu, šo komandu var iztulkot nepareizi

  4. Lai tik dien! Demoralizeta armija nav nekada laba armija. Savs labums ari ir! nevajadzes tik daudz pirkt prostitutu pakalpojumus. Viss notiks ka saka, gimenes loka!!!

  5. kur ir mans viedoklis? Atbildēt

    kur ir mans viedoklis?

  6. interesanti, redz kā mazākums uzvar vairākumu … 🙂 .. skumji … šis neoliberālisms, jeb individuālisma ideoloģija (sk. “kultūras teorija”) ir tieši proporcionāla marxismam – visupirms ir revolūcija (!), ir jāieņem pasts, telegrāfs, likumdošana u.t.t. – lai “veidotu” tautu 🙂 … idiotisma kalngals. … ko mums darīt ar šis ideoloģijas aģentie Latvijā, ar sorosa pakalpiņiem? … protams – padzīt, bet visupirms viņi visi ir jāizvelk dienas gaismā un jānorauj maskas no šiem purniem, ir yautai jāredz viņu īstā seja, viņu īstie nodomi. Cik ilgi Latvijas Avīze koķetēs ar neoliberālismu? Cik ilgi?

Draugiem Facebook Twitter Google+