×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
12. jūlijs, 2016
Drukāt

ASV tiesas namā ieslodzītais atbruņo policistu un nošauj tiesas izpildītājus (1)

Foto - AP/LETAFoto - AP/LETA

ASV Mičiganas štatā kāds ieslodzītais pirmdien tiesas namā nošāva divus tiesas izpildītājus un ievainoja šerifa vietnieku, mēģinot aizbēgt, līdz policisti atklāja uguni un viņu nogalināja, paziņoja amatpersonas.

Incidents notika Berjenas apgabala tiesas namā. Ievainotais šerifa vietnieks un kāds civiliedzīvotājs, kurš tika sašauts rokā, tika aizvesti uz slimnīcu un viņu stāvoklis ir stabils, paziņoja apgabala šerifs Pols Beilijs.

Upuru līķi vēl atradās tiesas ēkā, kamēr izmeklētāji noskaidroja, kas noticis. Amatpersonas plāno izpaust upuru vārdus, kad viņu tuvinieki būs informēti par viņu nāvi.

“Es šodien zaudēju dažus draugus, tāpēc esmu šeit ar smagu sirdi,” Beilijs sacīja reportieriem. Viņš raksturoja abus nogalinātos kolēģus kā pieredzējušus likuma sargus, kas vismaz 10 gadus strādājuši par tiesas izpildītājiem.
Izmeklētāji iztaujāja aculieciniekus ēkas trešajā stāvā, kur bija notikusi apšaude, un izskatīja novērošanas kameru ierakstus.

“Šerifa vietnieks un viens tiesas izpildītājs mēģināja pārvest ieslodzīto no kameras,” kad izcēlās kautiņš koridorā starp šo kameru un tiesas zāli, sacīja Beilijs.

“Ieslodzītajam izdevās atbruņot vienu policistu. Mēs vēl mēģināt noskaidrot, kuru policistu,” teica Beilijs.
Tiesas nams pēc notikušā tika slēgts uz atlikušo pirmdienu un otrdienu.

Apšaude Mičiganā notika laikā, kad ASV vēl pastāv spriedze pēc tam, kad pagājušonedēļ Teksasas štata Dalasas pilsētā ASV armijas veterāns nošāva piecus policistus, paužot neapmierinātību ar to, ka policija nošāvusi divus afroamerikāņus Luiziānas un Minesotas štatos.

Reaģējot uz tiesas namā notikušo apšaudi, Mičiganas štata gubernators Riks Snaiders aicināja sabiedrību atbalstīt policistus.

“Šis ir sevišķi grūts laiks likuma sargiem, tāpēc es lūdzu katru atbalstīt [policistus]. Mums ir jābūt kopā, vienam otru jāatbalsta,” sacīja Snaiders.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. šāds liktenis sagaidāms arī mūsu NA badīgajiem,mankārīgajiem,zaglīgajiem tiesu izpildītājiem..

Draugiem Facebook Twitter Google+