×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
2. septembris, 2015
Drukāt

ASV Ukrainas dēļ ietver sankciju sarakstā jaunas Krievijas kompānijas

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

ASV Tirdzniecības ministrijas Rūpniecības un drošības birojs iekļauj sankciju sarakstā saistībā ar situāciju Ukrainā jaunas kompānijas no Krievijas, teikts trešdien publicētā ziņojumā valdības izdevuma “Federal Register” vietnē.

Ziņojumā teikts, ka “Rūpniecības un drošības birojs veic šo darbību, lai pastiprinātu jau pastāvošo sankciju pret Krievijas Federāciju efektivitāti”.

Līdz ar kompānijām no Krievijas sankciju sarakstā tiek iekļautas arī dažas Lielbritānijas, Rumānijas, Somijas, Šveices un Ukrainas kompānijas.

Sankcijas tiek noteiktas pret Krievijas kompānijām “Ņeftj-Аktiv”, “Vankorņeftj”, “Sizranskij ņeftepererabativajuščij zavod”, “Ačinkij ņeftepererabativajuščij zavod”, “Angarskaja ņeftehimičeskaja kompaņija”, “Novokuibiševskij ņeftepererabativajuščij zavod”, “Orenburgņeftj”, “Samotlorņeftegaz”, “Verhņečonskņeftegaz”, “RN-Komsomoļskij ņeftepererabativajuščij zavod”, “RN-Juganskņeftegaz”, “RN Holding”, Iževskas elektromehānisko rūpnīcu “Kupol”, koncernu “Ižmaš” un citiem uzņēmumiem.

Krievijas laikraksts “Kommersant” trešdien citēja ziņu avota ASV vēstniecībā Maskavā teikto, ka šī darbība “ir nevis sankciju paplašināšana, bet drīzāk iekšējs pasākums ar mērķi pielāgot eksporta kontroli finanšu sankcijām”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+