×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
7. aprīlis, 2017
Drukāt

ASV uzbrukums Sīrijai: Putins nāk klajā ar paziņojumu (52)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins paziņojis, ka ASV trieciens pa objektiem Sīrijā ir agresija pret suverēnu valsti, turklāt kaitē kā Krievijas-ASV attiecībām, tā vispārējai cīņai ar terorismu, piektdien apliecināja Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs.

Atbildot uz ASV piektdien veikto raķešu triecienu pa Sīrijas militāro lidlauku Krievija apturējusi memoranda par avioincidentu novēršanu Sīrijā darbību un pieprasa sasaukt ANO Drošības padomes sēdi.

“Prezidents Putins uzskata, ka amerikāņu triecieni pa Sīriju ir agresija pret suverēnu valsti, pārkāpjot starptautiskās tiesības, turklāt ar izdomātu ieganstu,” sacīja Peskovs.

Preses sekretārs arī uzsvēra, ka “Sīrijas armijas rīcībā nav ķīmisko ieroču rezervju”.

“Faktu, ka Sīrijas bruņoto spēku visas ķīmisko ieroču rezerves tika iznīcinātas, fiksēja un apstiprināja Ķīmisko ieroču aizlieguma organizācija (OPCW) – ANO specializētā apakšstruktūra,” viņš atgādināja.

“Turklāt, kā uzskata Putins, tas, ka pilnībā tiek ignorēti fakti, ka ķīmiskos ieročus izmanto teroristi, situāciju padara vēl asāku,” norādīja Peskovs.

Putins norādījis, ka ASV trieciens pa Sīrijas aviobāzi rada kaitējumu Krievijas un ASV attiecībām, sacīja preses sekretārs.

“Šis Vašingtonas solis rada būtisku kaitējumu Krievijas un Amerikas attiecībām, kas jau tā atrodas bēdīgā stāvoklī,” uzsvēra Peskovs.

“Putins arī redz šajos triecienos pa Sīriju no ASV puses mēģinājumu novērst pasaules sabiedrības uzmanību no daudzajiem upuriem mierīgo iedzīvotāju vidū Irākā,” viņš piebilda.

“Bet galvenais, kā uzskata Putins, šis solis netuvinās mūs galīgajam mērķim cīņā ar starptautisko terorismu, bet gluži pretēji radīs nopietnus šķēršļus tam, lai izveidotu starptautisko koalīciju cīņai ar to un efektīvai pretdarbībai šim vispasaules ļaunumam, ko, starp citu, ASV prezidents Donalds Tramps pasludināja par vienu no galvenajiem uzdevumiem savas priekšvēlēšanu kampaņas gaitā,” sacīja Krievijas prezidenta preses sekretārs.

Atbildot uz ASV piektdien veikto raķešu triecienu pa Sīrijas militāro lidlauku Krievija apturējusi memoranda par avioincidentu novēršanu Sīrijā darbību un pieprasa sasaukt ANO Drošības padomes sēdi.

“Krievijas puse aptur ar ASV noslēgtā Memoranda par incidentu novēršanu un aviācijas lidojumu drošības garantēšanu Sīrijas operācijas gaitā darbību,” teikts Krievijas Ārlietu ministrijas paziņojumā, kas publicēts resora tīmekļa vietnē.

Ka ziņots, ASV piektdienas naktī raidīja 59 spārnotās raķetes “Tomahawk” uz gaisa spēku bāzi Sīrijā, atriebjoties par šonedēļ Sīrijā notikušo ķīmisko ieroču uzbrukumu civiliedzīvotājiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (52)

 1. Labak butu skatijusies cik nabadzigo Latvija vai nau laiks ieklausities sava tauta. Visa politika ir vieni meli.

 2. Все цензоры – козлы и уроды! Напоминаю, что цензура запрещена! Нельзя допускать прямых оскорблений президента соседней страны, даже если он вам сильно не нравится. Будете удалять, я приду к вам в редакцию. И не с цветами.

  • Tu tik ar savām muļķībām. Jā viņš būtu tautas vēlēts prezidents – tad jā, bet, čekas ieliktenis, kas uzurpējis varu nav pelnījis nekādu cieņu kaimiņvalstīs. Kuras, starp citu, viņš arī sapņo pievākt. Tāpēc, kā saka krievs, – “aizvēries”. Aizei uz redakciju, iespējams, ka dabūsi pa purnu un būsi laimīgs.

   • А заткнитесь ка вы сами. Как раз таки в России президентов выбирает именно народ. Чтобы там не говорили разные либеральные дерьмократы о качестве выборов. Но вот у вас то самих, президентов вообще выбирают в зоопарке! Вы попробуйте написать в комментариях, все те же слова и выражения, но про своего президента?! Как скоро вами займутся органы? И откуда у вас такие сведения о мечтах президента соседней страны? Вы ясновидящий?!
    А если редакция так грезит и мечтает о лаврах и судьбе Шарли, то она их и получит!

 3. Kopš kura laika krieviem ir pārspēks kodolieročos, tu naivais muļķi? Tu biji klāt pie vienošanās parakstīšanas? Nekāda pārsvara nevienam nav, tāpēc arī visi draudi ir tikai mutiski, jo reāli tos
  neviens pat no pagultes netaisās izvilkt. Ja nu vienīgi kāds pašnāvnieks, bet arī Putins tik tālu vēl nav izaudzis. Turpretī citā bruņojumā un dzīvā spēkā ASV un NATO ir nospiedošs pārsvars pret Krieviju. Tā ka tavs “Es” ir tukša vieta!

 4. gan Putina vietā netēlotu mīksto un nepiedotu ne turkiem ,ne jenkiem , notriektu jebkuru jenku raķeti ,vai jebkuru jenku kugi ,vai lidmasinu .Krievijai ir pārspēks ar kodolieročiem un jeņķu valstis ar tiem var iznīdēt pat vairākas reizes. To zin visā pasaulē. Tad kālab jāspēlējas un jāteic ,ka ,lūk,šī jeņķu uzbrukuma atvairīšana ir Sīrijas pretgaisa aizsardzības spēku ziņā ? Ja palīdzam likumīgajam prezidentam Asadam ,tad palīdzam vienmēr, vai ne ?? Viennozīmīgi tā ir jeņku agresija ,izdariet secinājumus ,jenki arī ar Latviju varētu tāpat izrīkoties, bet par vēlu -Latvija sen ir kapitulējusi ieplešot kājas un ieņemot no jeņķiem “kluso aneksiju”

 5. На 1:00 общее количество комментариев=50. Интресно, что же будет с утра.

 6. А от тебя не воняете?! А от вашего комментатора «прынца» вони не идёт? Это ведь он первым начал матом писать. Вы этого не замечаете, да?!

 7. Nu Putinam ir vakars,jo tik lieli mītiņi ,pat bez vadības,tātad vadzis ir pilns.Drīz sēdinās čomaku uz mieta.

  • Заткнись уже, хорёк вонючий, падаль. Прекрати воровать чужие ники, сука поганая!
   Повторно. Господа модераторы мне не лень и повторить!

 8. Valsts valodu iemācies okupants n slepkava !

  • Алдис, ты что, дурак? Я же читаю ваши комментарии. Я просто писать не хочу, мне противно.

 9. Krimas okupants māca pasauli atkal.

  • Ar kādām tiesībām LA publicē tekstus svešvalodā valodā ? Vai tekstu “redaktors” jau guļ ? Jāziņo Valsts valodas centram , lai uzliek 40 000 eiro soda naudu -” Par valsts valodas pārkāpumiem”.

   • Pilnīgi jums piekrītu!Pie tam kā to saprast,ka redaktors nereaģē uz šo divu krieveļu drausmīgiem tekstiem.Tas ir kaut kāds ārprāts latviešu portālā tāda krievu lamāšanās.Tie taču ir īsti Kremļa troļļi.

    • Что, не нравится? А поливать грязью и поносить президента соседней страны на латвшском языке значит можно? Я же сказал, на каждый ваш срач, буду отвечать так же! Вы для начала на себя самих посмотрите.

 10. Я выражаю решительный и категорический протест модераторам сайта за проведение открытой политической цензуры!!! Редакция портала открыто поддерживает только одну точку зрения и допускает прямые оскорбления тех, кто с этим не согласен. Вы нарушаете конституцию своей же страны! Любая цензура запрещена!

  Напоминаю господам цензорам, что не я первым начал писать оскорбительные комментарии. Это допустили вы сами. Вы открыто поддерживаете публикацию оскорбительных и разжигающих национальную вражду комментариев, написанных на латышском языке. Видимо, именно в этом и заключается позиция редакции.

  Повторно. Господа модераторы мне не лень и повторить!

 11. Būs laikam jābeidz,citādi tas ar bulgāru burtiem skribelējošais plānprātiņš var saķert trieku !

  • Tas krievs prātu zaudējis ! Vajag steidzīgi uz Aptiekas ielu pie ārstiem !

  • Заткнись уже, хорёк вонючий, падаль. Прекрати воровать чужие ники, сука поганая!
   Повторно. Господа модераторы мне не лень и повторить!

 12. Es,īstais grafists kategoriski nosodu pukina nejēdzīgo paziņojumu.

  • Заткнись уже, хорёк вонючий, падаль. Прекрати воровать чужие ники, сука поганая!
   Повторно. Господа модераторы мне не лень и повторить!

 13. Sen bij laiks apturēt Asadu

 14. Nomazgā kājas un ej gulēt,vecais ķēms !

 15. Viskrivijas fašists izteicās !!!

 16. ATKAL krievs uzstājas ar kirilicu latviešu portālā? Ir nu gan līdēji, nolādēts!

 17. KĀDS paziņojums? Kur paziņojums par paša izdarībām Sīrijā???

 18. ESMU VIENISPRĀTIS AR MŪSU ĀRLIETU MINISTRU!

  • А, так вы любовнички значит. Совет вам да любовь! Продолжайте делать друг другу приятно.
   Повторно. Удаляйте, я снова напишу.

 19. Īstais, kurš var ATĻAUTIES runāt par starptautiskām tiesībām un vienošanos?! Viņam pašam TĀLU līdz šo jēdzienu izpratnei! KO KRIEVIJA PATI DARA KRIMĀ UN UKRAINĀ – SUVERĒNĀ VALSTĪ ievedot armiju un bruņu tehniku, slepkavojot ukraiņu karavīrus un postot??? KO Krievija dara SĪRIJĀ??? KAD TIKS IZANALIZĒTI ANO ŠIE NODARĪJUMI??? KAD TIKS SODĪTS SVEŠAS VALSTS VADĪTĀJS? KAD ŠIS CILVĒKS SĀKS AR SEVI UN ATVILKS SAVU KARSPĒKU NO UKRAINAS UN SĪRIJAS? VĀJPRĀTS AR TO CILVĒKU! NE Amerika tur ieveda ķīmiskos ieročus un nonāvēja 72 cilvēkus!

  • А доказательства есть у вас? Или всё как с Ираком? Сначала бомбим, а потом доказательства ищем!

 20. Kad to Montom maucību nahui aizvāks, bļaģ?

 21. Viens izcili pretigs tips tas vovka vovovičs pukins,nu riktīgs okuroks..

  • Ах ты мразь, хорёк вонючий! Вор! Прекрати воровать чужие ники, сука! Ты сам окурок, блевотина.

   • Klausies,urka, ej iedzer cukurūdeni un lvoblu, citādi vēl aizrīsies no žults pārpilnības !

    • Заткнись уже, хорёк вонючий, падаль. Прекрати воровать чужие ники, сука поганая!
     Повторно. Господа модераторы мне не лень и повторить!

 22. Ak tad tikai svētajai Amerikai ļauts neievērot starptautiskos un arī pašiem savus likumus,darīt ko grib un kad ienāk prātā,to vien tik sapņo kā izgrūst savus miljardus kādu “nabadziņu” glābšanai……

 23. Putins ieveda, nometa visus kimiskos, nu protams ka to vairs nav

 24. Miera balodītis ar apķēzītajām astes spalvām… 🙂

 25. Īstais, kurš pļurkst par starptautisku tiesību un vienošanos ievērošanu! Šovinistiskā tendence diktēt un uzurpēties citiem nav ciešama. Kas beidzot savaldīs šo ļaunuma impēriju?

  • Да ну. А Трамп по твоему святой? А кто наплевал именно сейчас на все возможные международные законы? Захотел, и без санкции ООН стал бомбить.

 26. Ak, pēkšņi Putins atcerējies par starptautiskajām tiesībām un agresiju pret suverēnu valsti! Bet viņš
  taču par visu to bija aizmirsis, kad pats anektēja Krimu un iebruka Austrumukrainā! Cik īsa atmiņa!
  Viņš laikam patiesi domā, ka viņa darbības un izdarības pasaulē visu laiku tā arī paliks nesodītas? Nekā nebija!

Draugiem Facebook Twitter Google+