×
Mobilā versija
Brīdinājums +8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
10. jūnijs, 2015
Drukāt

ASV vēstniecība paziņojusi Fulbraita un Hamfrija stipendiju saņēmējus (2)

Foto - LETAFoto - LETA

ASV vēstniecība un Baltijas-Amerikas brīvības fonds paziņojuši Fulbraita, Hamfrija, Bendžamina Franklina, ASV Institūciju programmas un Baltijas-Amerikas brīvības fonda stipendiju saņēmējus.

Kā aģentūru LETA informēja ASV vēstniecībā, šogad trīs studenti un trīs pētnieki saņems Fulbraita stipendiju studijām un pētniecībai ASV, viena profesionāle saņems Hamfrija stipendiju, viens vidusskolēns saņems Bendžamina Franklina stipendiju dalībai jauniešu vasaras skolā, divi studenti piedalīsies ASV Institūciju programmā (SUSI) un 15 stipendiāti saņems BAFF stipendiju studijām, pētniecībai vai praksei ASV, kā arī tiks atbalstīta ASV lektoru viesošanās Latvijā.

Fulbraita pētnieku stipendiju saņēmusi Starptautisko pētījumu centra izpilddirektore Gunda Reire, kas Džona Hopkinsa universitātē veiks pētījumu par institucionālo sadarbību starp ANO, Eiropas Savienību (ES) un NATO kā līdzsvarojošu instrumentu Krievijas politikas iedarbībai. Tikmēr Latvijas Lauksaimniecības universitātes Ekonomikas un reģionālās attīstības institūta pētniece un docente Sandija Zēverte-Rivža Oregonas Valsts universitātē pievērsīsies salīdzinošajai analīzei par politikas ietvaru un atbalsta pasākumiem, lai veicinātu atjaunojamās enerģijas ražošanu ES un ASV.

Savukārt Latvijas Universitātes (LU) Filozofijas un socioloģijas institūta pētniece Inta Mieriņa Vašingtonas Universitātē Sietlā veiks pētījumu “Vai emigranti jaunajās kopienās vairāk atbalsta sociālo aizsardzību nekā iepriekš savā mītnes valstī? Latvijas jauniešu salīdzinošā analīze mājās un ārzemēs”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tā ir nabadzīgāku zemju smadzeņu zagšana.

Draugiem Facebook Twitter Google+