×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
7. novembris, 2012
Drukāt

ASV vēstnieks: Obamas pārvēlēšana ir labas ziņas Latvijai

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Līdzšinējā ASV prezidenta Baraka Obamas pārvēlēšana Savienoto Valstu prezidenta amatā ir labas ziņas Latvijai un abu valstu attiecības turpmāk kļūs arvien stiprākas, trešdien agri no rīta ASV vēstniecības rīkotajās brokastīs sacīja ASV vēstnieks Latvijā Marks Pekala.

“Latvijai tās ir labas ziņas, jo prezidents ir apņēmības pilns uzturēt vislabākās attiecības ar Latviju un Eiropu,” sacīja Pekala.

Viņš uzsvēra, ka abu valstu attiecībās nekādas izmaiņas nav gaidāmas, tās varētu kļūt tikai stiprākas gan drošības, gan ekonomikas, gan cilvēku savstarpējās attiecībās.

“Prezidents zina, ka Latvija ir labs ASV draugs, un uzskata to par spēcīgu partneri,” sacīja Pekala.

Uz jautājumu, vai nākamo četru gadu laikā Obama varētu apmeklēt Latviju, Pekala atzina, ka vēl ir krietni par agru par to runāt, jo prezidenta darba grafiks vēl nav zināms, bet viņš solīja pie šī jautājuma strādāt.

Jau vēstīts, ka otrdien ASV notika prezidenta vēlēšanas, un ASV telekanāli, balstoties uz provizoriskajiem rezultātiem un nobalsojušo vēlētāju aptaujām, prognozē, ka tajās ir uzvarējis pašreizējais prezidents Obama. Saskaņā ar šīm prognozēm Obama ir ieguvis vairāk nekā 270 elektoru balsis, kas viņam bija nepieciešamas uzvarai pār republikāni Mitu Romniju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+