Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
7. jūlijs, 2016
Drukāt

ASV viceprezidents Baidens šovasar apmeklēs Latviju (4)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Džo Baidens

Latvijas prezidentam Raimondam Vējonim bijusi telefonsaruna ar ASV viceprezidentu Džo Baidenu, kuras gaitā Baidens pieņēmis Vējoņa uzaicinājumu šovasar apmeklēt Latviju, vēsta ASV Baltā nama preses dienests.

Trešdien notikušajā sarunā Baidens “uzvēris Savienoto Valstu nesatricināmās saistības attiecībā uz Baltijas valstu drošību un ASV un Latvijas attiecību nozīmi”, informē Baltais nams.

“Abi līderi pauda apņemšanos cieši sadarboties, lai nodrošinātu reģionālo drošību un uzplaukumu,” sacīts Baltā nama preses dienesta paziņojumā.

Tajā piebilsts, ka sarunas laikā Baidens pieņēmis Vējoņa uzaicinājumu šovasar ierasties vizītē Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Latvijas pensionāru apvienībām jāraksta ASV viceprezidentam Džo Baidenam, lai paaugstina Latvijas pensionāriem pensijas un pabalstus, kas atbilstu Latvijas nodokļu sistēmai un brīvā tirgus apstākļiem. Eiropa mums uzspiež brīvo tirgu, tas ir augstas cenas un nodokļus, bet pensijas un pabalstus paaugstināt neatļauj.

  • “Latvijas pensionāru apvienībām jāraksta ASV viceprezidentam ”
   Nu jā,rusņas pensionāri pieprasīja lai Obama pieslēdz karsto ūdeni viņu mājai.
   Izrādās idioti ir arī Latvijā.

 2. Abi līderi pauda apņemšanos cieši sadarboties, lai nodrošinātu reģionālo drošību un uzplaukumu

 3. Nu ko dupšlaiži gatavojaties

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+