Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Svētdiena, 19. februāris, 2017
7. jūlijs, 2016
Drukāt

ASV viceprezidents Baidens šovasar apmeklēs Latviju (4)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Džo Baidens

Latvijas prezidentam Raimondam Vējonim bijusi telefonsaruna ar ASV viceprezidentu Džo Baidenu, kuras gaitā Baidens pieņēmis Vējoņa uzaicinājumu šovasar apmeklēt Latviju, vēsta ASV Baltā nama preses dienests.

Trešdien notikušajā sarunā Baidens “uzvēris Savienoto Valstu nesatricināmās saistības attiecībā uz Baltijas valstu drošību un ASV un Latvijas attiecību nozīmi”, informē Baltais nams.

“Abi līderi pauda apņemšanos cieši sadarboties, lai nodrošinātu reģionālo drošību un uzplaukumu,” sacīts Baltā nama preses dienesta paziņojumā.

Tajā piebilsts, ka sarunas laikā Baidens pieņēmis Vējoņa uzaicinājumu šovasar ierasties vizītē Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Latvijas pensionāru apvienībām jāraksta ASV viceprezidentam Džo Baidenam, lai paaugstina Latvijas pensionāriem pensijas un pabalstus, kas atbilstu Latvijas nodokļu sistēmai un brīvā tirgus apstākļiem. Eiropa mums uzspiež brīvo tirgu, tas ir augstas cenas un nodokļus, bet pensijas un pabalstus paaugstināt neatļauj.

  • “Latvijas pensionāru apvienībām jāraksta ASV viceprezidentam ”
   Nu jā,rusņas pensionāri pieprasīja lai Obama pieslēdz karsto ūdeni viņu mājai.
   Izrādās idioti ir arī Latvijā.

 2. Abi līderi pauda apņemšanos cieši sadarboties, lai nodrošinātu reģionālo drošību un uzplaukumu

 3. Nu ko dupšlaiži gatavojaties

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (12)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+