Mobilā versija
+15.4°C
Malvīne, Malvis
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
9. aprīlis, 2014
Drukāt

ASV vidusskolēns sadūris 20 citus audzēkņus

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Kādā Pensilvānijas pavalsts vidusskolā viens no skolēniem trešdien sadūris 20 citus audzēkņus, ziņo ASV amatpersonas.

“Tie ir nopietni ievainojumi,” televīzijas kanālam CNN atzina vietējās slimnīcas traumu nodaļas vadītājs Kristofs Kaufmans. Četriem cietušajiem ir “dzīvību apdraudoši savainojumi”.

“Ievainojumi ir lieli, vairāk nekā (piecus centimetrus) lieli. Tam bija jābūt prāvam kaut kāda veida duršanas instrumentam,” viņš sacīja.

Traumu centrā ar smagiem savainojumiem nogādāti septiņi 15 līdz 17 gadus veci skolēni un viens pieaugušais, Kaufmans apstiprināja, piebilstot, ka uzbrucējs savus upurus savainojis kaklā, vēderā un mugurā.

Incidents noticis Franklinas reģionālajā vidusskolā Merisvillā, 50 kilometrus uz austrumiem no Pitsburgas, plkst.7.15 pēc vietējā laika.

Uzbrucējs ir arestēts, apliecināja Vestmorlendas apgabala ārkārtas dienestu preses pārstāvis Dens Stīvens.

Uzbrucēju sagūstījuši policisti, kas ieradušies incidenta vietā, viņš sacīja. Pagaidām netiek izpausts nedz uzbrucēja vārds, nedz vecums.

Pievienot komentāru

Francijas vēlētājus īpaši nesatraucot ES liktenisFrancijas vēlētājus īpaši nesatrauc Eiropas Savienības (ES) liktenis, komentējot Francijas parlamenta vēlēšanu rezultātus, uzskata Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs
Draugiem Facebook Twitter Google+