Pasaulē

ASV vilciena katastrofā vairāki bojāgājušie 16

Foto EPA/LETA

Vašingtonas štatā aptuveni 60 kilometrus uz dienvidiem no Sietlas pirmdien no sliedēm noskrienot dzelzceļa kompānijas “Amtrak” vilcienam, dzīvību zaudējuši vairāki cilvēki, pavēstīja vietējā likumsargu amatpersona.

Tuvākus datus par bojāgājušo un ievainoto skaitu viņš sniegt nevarēja.

Viens vilciena sastāva vagons no dzelzceļa tilta nokritis uz automaģistrāles, bet vēl viens palicis karājoties virs autoceļa, redzams kadros no negadījuma vietas.

Kaut arī ir cietušas vairākas automašīnas, kas katastrofas brīdī atradās uz ceļa, bojāgājušie ir tikai to cilvēku vidū, kas bija vilcienā, norādīja amatpersona.

Negadījums noticis īsi pirms plkst.8.00 (pirms plkst.18.00 pēc Latvijas laika). Vilcienā atradās 70 cilvēki.

ASV Vašingtonas štatā aptuveni 60 kilometrus uz dienvidiem no Sietlas, savā “twitter” kontā paziņojusi vēstniecība.

Vēstniecība izplatītajā paziņojumā norāda, ka jebkuram Latvijas valstpiederīgajam, kurš atrodas tuvumā notikuma vietai jāpaziņo tuviniekiem, ka viņš ir drošībā.

Nepieciešamās palīdzības gadījumā var zvanīt uz Latvijas vēstniecību ASV pa telefona numuru “+1 202 328 2881” vai rakstīt uz epastu – “consulate.usa@mfa.gov.lv”. Tāpat informāciju var uzzināt par Ārlietu ministrijas ārkārtas situācijas tālruni “26 33 77 11” vai rakstot uz epastu – “palidziba@mfa.gov.lv”.

LA.lv