×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
1. jūnijs, 2013
Drukāt

ASV virpuļviesuļos gājuši bojā pieci cilvēki

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Oklahomā Mūras pilsētas apkārtnē, kas joprojām atgūstas no virpuļviesuļu nodarītajiem postījumiem, 31.maija vakarā jaunos tornado gājuši bojā vismaz pieci cilvēki.

Oklahomas pavalsts Tiesu medicīnas ekspertīzes birojs apstiprinājis piecus nāves gadījumus, taču norādījis, ka pagaidām tā rīcībā nav sīkākas informācijas par upuriem.

Tikmēr Oklahomas ceļu policijas pārstāve televīzijas kanāla NBC filiālei KFOR pavēstījusi, ka netālu no Oklahomas pilsētas gājusi bojā kāda sieviete un viņas bērns, kas braukuši automašīnā pa 40.starpštatu lielceļu.

Vairākās citās virpuļviesuļu izraisītās autoavārijās daži cilvēku guvuši ievainojumus, un 40.lielceļš uz laiku slēgts.

ASV Nacionālā meteoroloģijas dienesta Vētru prognozēšanas centrs aicinājis cilvēkus atturēties no pārvietošanās pa ceļiem, jo 1.jūnijā gaidāmi vēl nelabvēlīgāki laika apstākļi. Visspēcīgākās vētras tiek prognozētas Ohaio un Misisipi upju ielejās.

Oklahomas pilsētas apkārtni līdz šim skāruši pieci tornado, kuru vēju ātrums sasniedzis 145 kilometrus stundā. Tiem sekojusi arī ļoti spēcīga krusa.

Vietām novērota arī strauja apkaimes applūšana, vēsta laikraksts “Tulsa World”.

KFOR ziņo, ka lieli postījumi nodarīti Elrīno un Jukonas apkārtnē. Oklahomas aglomerācijas robežās vairāk nekā 170 000 cilvēku palikuši bez elektroenerģijas piegādes.

Lidojumi no un uz Oklahomas starptautisko lidostu ir atcelti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+