×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
7. aprīlis, 2016
Drukāt

Austrijas prezidents atbalsta ES sankciju atcelšanu (9)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Russian President Vladimir Putin (R) shakes hands with Austria's President Heinz Fischer during their meeting in Moscow, Russia on April 6, 2016.

Austrijas prezidents Heincs Fišers paudis atbalstu Eiropas Savienības  sankciju atcelšanai pret Krieviju. “Šis temats uztrauc arī mūs, un es esmu gatavs atbildēt uz to: es vienmēr jebkurā vietā atklāti saku, ka sankcijas ir tas, kas ir neizdevīgi abām pusēm,” teica Fišers, vakar Maskavā tiekoties ar Krievijas Valsts domes priekšsēdētāju Sergeju Nariškinu.

Fišers uzsvēra, ka galvenais esot tas, ka sankcijas “nevar radīt ilgtermiņa risinājumu”. Prezidents atzīmēja, ka Austrija ir lojāla ES dalībvalsts, tomēr “mēs aktīvi piedalāmies diskusijās par to, ka ir nepieciešams izskatīt visas iespējas attiecību attīstīšanai starp Krieviju un ES”. Viņš piebilda, ka ir nepieciešams atrast “tādu kopīgu ceļu mums visiem, kas tuvākajā nākotnē novestu līdz šo sankciju vairākuma atcelšanai”.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. nu un ko tās sankcijas iedeva kaut vai Latvijai?Vieni vienīgi zaudējumi.Un kāds vēl domā ka Putins atdos Krimu?Nu tam cilvēkam tad galīgi nav prāta.Putins būvē tiltu, ceļ elektrostacijas,izvieto karaspēku un floti Krimā tāpēc lai to atdotu nožēlojamajiem ukriem?Būs vien jāsamierinās.Pēc pāris gadiem Krima būs īsta pērle Krievijas kronī,kā to kādreiz teica cariene Jekaterina.

  • Mēģināšu bišķi paturpināt tavu domu.
   … Piepludina Krimā krievus, izspiež ukraiņus un tatārus. Ar vārdiem sakot gatavojās referendumam. Nezinu, kā būs ar Ukrainu, bet Krievijai Krima nepaliks jo tai uz to vēsturiski nekādu tiesību nav. Krimas ekonomika var attīstīties tikai ar Ukrainu. To ko panāks Putins Krimā būs otrā Kaliningrādas nezinu kas apgabals, anklāvs, izdomā pats. Krimu atdeva Ukrainai nē jau tāpēc, ka Hruščovs bijis piedzēries bet politbjuro kungi gulējuši. Tā ir bijusi objektīva nepieciešamība.
   Jā mēs ņēmam vērā to, ka krievi, tie kas sauc sevi par oligarhiem, pērk Austrijā īpašumus un glabā tur nolaupīto, nav nekāds brīnums, ka Heinz Fišers ir tik kaislīgs Krievijas aizbildnis.

 2. Malacis Austrijas prezidents!

 3. Fašisti – paliek fašisti, lai kur atrastos.

 4. Nekada gadijuma! Vai tad Austrijas prezidents ir noperkams?!

 5. Šausmas!Austrijas prezidents Fišers nav sapratis,ka nacistiskā Krievijas Federācija jānospiež atpakaļ uz ceļiem.Kad Putina jaunizveidotā gvarde soļos pa Vīnes ielām,būs par vēlu.Krieviem krievu pasaule ir visur,kur var no zemes atrakt kādu krievu militārista vai klaidoņa kaulu.

Draugiem Facebook Twitter Google+