Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
4. septembris, 2014
Drukāt

Atbalsta ministru pirmspārbaudi

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ekspertu darba grupa nav konstatējusi pretrunas normatīvajos aktos saistībā ar pielaides piešķiršanu valsts noslēpumam, informē Valsts kancelejā. 
 Vienlaikus par atbalstāmu atzīts priekšlikums veikt pirmspārbaudi pirms personas iecelšanas Ministru kabineta locekļa amatā.

Kā secinājusi darba grupa, līdzšinējais normatīvais regulējums speciālās atļaujas piešķiršanai nav pretrunā ar Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvenciju, taču atsevišķi jautājumi ir uzlabojami.

Par atbalstāmu atzīts priekšlikums veikt pirmspārbaudi pirms personas iecelšanas Ministru kabineta locekļa amatā. Darba grupai būs jāizvērtē procesuālie jautājumi attiecībā uz vēlētu un Saeimas ieceltu amatpersonu iepriekšējo pārbaužu jautājumiem un iesniegt priekšlikumus valdībai. Tomēr, ja arī šāda pirmspārbaude tiks veikta pirms apstiprināšanas amatā, tai nepiemitīs galīgā noregulējuma raksturs, proti, tālākas pārbaudes rezultāts varētu atšķirties no pirmspārbaudes rezultāta.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+