Mobilā versija
-2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
17. jūnijs, 2014
Drukāt

Atbalsta SAB pārrauga maiņu no tieslietu ministra uz Ministru prezidentu (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Valdība šodien atbalstīja ierosinājumu mainīt Satversmes aizsardzības biroja (SAB) pārraudzības modeli. Līdz turpmāko lēmumu pieņemšanai SAB pārraugs būs Ministru prezidents, nevis tieslietu ministrs.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) dienā, kad paziņoja, ka SAB nav piešķīris valsts noslēpuma pielaidi tieslietu ministrei Baibai Brokai (VL-TB/KNNK), paziņoja par vēlmi pārņemt savā pārraudzībā SAB, lai turpmāk izvairītos no interešu konflikta iespējamības.

Turpmāk SAB būs jāatskaitās nevis tieslietu ministram, bet gan valdības vadītājam.

Kā ziņots, SAB ir liedzis pieeju valsts noslēpumam tieslietu ministrei Brokai, kas gan nav bijis pietiekams iemesls, lai viņa pati izšķirtos par demisiju vai Ministru prezidente tādu pieprasītu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. NE JAU SAB BŪTU VAJADZĪGA MINISTRU PREZIDENTA PĀRRAUDZĪBA, BET STEČENOKA VADĪTAJAM KNAB TĀ IR PIRMĀ NEPIECIEŠAMĪBA!?????????

  2. qua vadis?
    17.06.2014 15:59
    Ja ieliktenis, konkrēti šeit, Straujuma, pārraudzīs SAB, tad Latvijai nav nākotnes. Vienotība jau sevi sakompromitējusi ar Āboltiņas vīra rebēm pierobežā un sievas mēginājumu izmantot savu ietekmi “pareizo” lēmumu pieņemšanā,. Ar Dombrovska sievas “interesantajiem” valsts bankas izsniegtajiem kredītiem

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+