Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
17. jūnijs, 2014
Drukāt

Atbalsta SAB pārrauga maiņu no tieslietu ministra uz Ministru prezidentu (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Valdība šodien atbalstīja ierosinājumu mainīt Satversmes aizsardzības biroja (SAB) pārraudzības modeli. Līdz turpmāko lēmumu pieņemšanai SAB pārraugs būs Ministru prezidents, nevis tieslietu ministrs.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) dienā, kad paziņoja, ka SAB nav piešķīris valsts noslēpuma pielaidi tieslietu ministrei Baibai Brokai (VL-TB/KNNK), paziņoja par vēlmi pārņemt savā pārraudzībā SAB, lai turpmāk izvairītos no interešu konflikta iespējamības.

Turpmāk SAB būs jāatskaitās nevis tieslietu ministram, bet gan valdības vadītājam.

Kā ziņots, SAB ir liedzis pieeju valsts noslēpumam tieslietu ministrei Brokai, kas gan nav bijis pietiekams iemesls, lai viņa pati izšķirtos par demisiju vai Ministru prezidente tādu pieprasītu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. NE JAU SAB BŪTU VAJADZĪGA MINISTRU PREZIDENTA PĀRRAUDZĪBA, BET STEČENOKA VADĪTAJAM KNAB TĀ IR PIRMĀ NEPIECIEŠAMĪBA!?????????

  2. qua vadis?
    17.06.2014 15:59
    Ja ieliktenis, konkrēti šeit, Straujuma, pārraudzīs SAB, tad Latvijai nav nākotnes. Vienotība jau sevi sakompromitējusi ar Āboltiņas vīra rebēm pierobežā un sievas mēginājumu izmantot savu ietekmi “pareizo” lēmumu pieņemšanā,. Ar Dombrovska sievas “interesantajiem” valsts bankas izsniegtajiem kredītiem

Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (1)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+