Mobilā versija
+18.3°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 20. jūlijs, 2017
27. augusts, 2015
Drukāt

Atbalsta sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu astoņām organizācijām

Foto- laflandia.lvFoto- laflandia.lv

Ģimenes attīstības centrs "Laflandia" Jūrmalā, ko izveidojusi biedrība "Giraafe''.

Sabiedriskā labuma komisijas sēdē tika nolemts ieteikt Valsts ieņēmumu dienestam (VID) pieņemt lēmumu piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu astoņām organizācijām, aģentūru LETA informēja VID.

Rosināts piešķirt sabiedriskā labuma statusu biedrībai “Latvijas sporta deju atbalsta savienība”, nodibinājumam “Fonds-Jūrmala cilvēkam”, biedrībai “Giraafe”, biedrībai “Saldus Kjokušinkai karatē do klubs”, biedrībai “Pa sentēvu pēdām”, biedrībai “Florbola klubs “Lekrings””, biedrībai “Slēpošanas un ūdenstūrisma klubs “Vanagkalns”” un biedrībai “Latvijas Olimpiskā cerība”.

Kā zināms, uz sabiedriskā labuma statusu vēl cerēja budistu draudze jeb reliģiska organizācija „RIGA DRIKUNG NGADEN CHOLING” un ”Biedrība „Vecāki-Ainažu jaunatnei””.

VID norāda, ka tā biedrība, nodibinājums vai reliģiskā organizācija, kas vēlas iegūt sabiedriskā labuma organizācijas statusu, iesniedz VID iesniegumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu, iesniegumā norādot sev vēlamo veidu, kādā VID paziņos lēmumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu. Iesniegumam ir jāpievieno attiecīgās biedrības, nodibinājuma vai reliģiskās organizācijas iepriekšējā gada darbības pārskats un turpmākās darbības plāns.

Pievienot komentāru

Sasauc Saeimas ārkārtas sēdi nodokļu reformas likumu izskatīšanai pirmajā lasījumā (2)Saeimas Prezidijs sasauca parlamenta ārkārtas sēdi, kas notiks piektdien, 21.jūlijā, plkst.10, lai izskatītu nodokļu reformas likumus pirmajā lasījumā.
Satrauc aicinājums ārstus neparakstīt e-veselības līgumu un sistēmu nelietot (14)Primārās aprūpes pieejamība valstī ir atjaunojusies, un ģimenes ārsta praksē vidēji tiek uzņemti apmēram 19 pacienti, šodien preses konferencē par rīcību saistībā
Draugiem Facebook Twitter Google+