×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
27. augusts, 2015
Drukāt

Atbalsta sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu astoņām organizācijām

Foto- laflandia.lvFoto- laflandia.lv

Ģimenes attīstības centrs "Laflandia" Jūrmalā, ko izveidojusi biedrība "Giraafe''.

Sabiedriskā labuma komisijas sēdē tika nolemts ieteikt Valsts ieņēmumu dienestam (VID) pieņemt lēmumu piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu astoņām organizācijām, aģentūru LETA informēja VID.

Rosināts piešķirt sabiedriskā labuma statusu biedrībai “Latvijas sporta deju atbalsta savienība”, nodibinājumam “Fonds-Jūrmala cilvēkam”, biedrībai “Giraafe”, biedrībai “Saldus Kjokušinkai karatē do klubs”, biedrībai “Pa sentēvu pēdām”, biedrībai “Florbola klubs “Lekrings””, biedrībai “Slēpošanas un ūdenstūrisma klubs “Vanagkalns”” un biedrībai “Latvijas Olimpiskā cerība”.

Kā zināms, uz sabiedriskā labuma statusu vēl cerēja budistu draudze jeb reliģiska organizācija „RIGA DRIKUNG NGADEN CHOLING” un ”Biedrība „Vecāki-Ainažu jaunatnei””.

VID norāda, ka tā biedrība, nodibinājums vai reliģiskā organizācija, kas vēlas iegūt sabiedriskā labuma organizācijas statusu, iesniedz VID iesniegumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu, iesniegumā norādot sev vēlamo veidu, kādā VID paziņos lēmumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu. Iesniegumam ir jāpievieno attiecīgās biedrības, nodibinājuma vai reliģiskās organizācijas iepriekšējā gada darbības pārskats un turpmākās darbības plāns.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+