Mobilā versija
+4.3°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
9. janvāris, 2015
Drukāt

Atbalstam norēķiniem par elektroenerģiju pieteikušās 6700 ģimenes

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Janvāra pirmajās piecās darba dienās jau 6700 daudzbērnu ģimenes portālā e-latvenergo.lv pieteikušās valsts atbalstam norēķiniem par elektroenerģiju, portālam LA.lv pavēstīja uzņēmuma preses sekretāre Sandra Vējiņa.

Ģimenes, kurās aug trīs vai vairāk nepilngadīgi bērni vai aizbilstamie, pēc pieteikšanās atbalstam katru mēnesi par pirmajām 300 izlietotajām kilovatstundām varēs norēķināties par cenu, kas atbilst pērnā gada Starta tarifam, bet par pārējām – atbilstoši izvēlētajam “Elektrum” produktam.

“Latvenergo” aicina arī pārējās ģimenes, kuras atbilst daudzbērnu ģimenes statusam, pieteikties atbalstam līdz 19. janvārim, lai varētu piemērot atbalstu par janvārī patērēto elektroenerģiju. Atbalstu daudzbērnu ģimene varēs pēc savas izvēles attiecināt uz jebkuru Latvenergo līgumu, kura ietvaros elektroenerģiju pārdod AS “Latvenergo”.

Vējiņa skaidro, ka daudzbērnu ģimenēm, kuras pieteiksies atbalstam līdz 19. janvārim, līdz mēneša beigām tiks nosūtītas apstiprinājuma vēstules uz pieteikumā norādīto e-pasta vai pasta adresi.

Likuma grozījumi nosaka, ka pārejas periodā 2015.gadā elektroenerģiju aizsargātajiem lietotājiem tirgos AS “Latvenergo”. Savukārt no 2016. gada aizsargātā lietotāja tirdzniecības pakalpojumu uz diviem gadiem nodrošinās konkursa kārtībā Ekonomikas ministrijas izvēlēts elektroenerģijas tirgotājs. Konkursa priekšmets būs aizsargātā lietotāja tirdzniecības pakalpojuma nodrošināšanas pienākums/saistības ar viszemāko valsts budžeta līdzfinansējumu. Aizsargātā lietotāja tirdzniecības pakalpojuma sniegšanas nosacījumus, finansēšanas apjomu un kārtību noteiks valdība.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (9)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+