Mobilā versija
+4.1°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
9. janvāris, 2015
Drukāt

Atbalstam norēķiniem par elektroenerģiju pieteikušās 6700 ģimenes

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Janvāra pirmajās piecās darba dienās jau 6700 daudzbērnu ģimenes portālā e-latvenergo.lv pieteikušās valsts atbalstam norēķiniem par elektroenerģiju, portālam LA.lv pavēstīja uzņēmuma preses sekretāre Sandra Vējiņa.

Ģimenes, kurās aug trīs vai vairāk nepilngadīgi bērni vai aizbilstamie, pēc pieteikšanās atbalstam katru mēnesi par pirmajām 300 izlietotajām kilovatstundām varēs norēķināties par cenu, kas atbilst pērnā gada Starta tarifam, bet par pārējām – atbilstoši izvēlētajam “Elektrum” produktam.

“Latvenergo” aicina arī pārējās ģimenes, kuras atbilst daudzbērnu ģimenes statusam, pieteikties atbalstam līdz 19. janvārim, lai varētu piemērot atbalstu par janvārī patērēto elektroenerģiju. Atbalstu daudzbērnu ģimene varēs pēc savas izvēles attiecināt uz jebkuru Latvenergo līgumu, kura ietvaros elektroenerģiju pārdod AS “Latvenergo”.

Vējiņa skaidro, ka daudzbērnu ģimenēm, kuras pieteiksies atbalstam līdz 19. janvārim, līdz mēneša beigām tiks nosūtītas apstiprinājuma vēstules uz pieteikumā norādīto e-pasta vai pasta adresi.

Likuma grozījumi nosaka, ka pārejas periodā 2015.gadā elektroenerģiju aizsargātajiem lietotājiem tirgos AS “Latvenergo”. Savukārt no 2016. gada aizsargātā lietotāja tirdzniecības pakalpojumu uz diviem gadiem nodrošinās konkursa kārtībā Ekonomikas ministrijas izvēlēts elektroenerģijas tirgotājs. Konkursa priekšmets būs aizsargātā lietotāja tirdzniecības pakalpojuma nodrošināšanas pienākums/saistības ar viszemāko valsts budžeta līdzfinansējumu. Aizsargātā lietotāja tirdzniecības pakalpojuma sniegšanas nosacījumus, finansēšanas apjomu un kārtību noteiks valdība.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+