×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
12. jūnijs, 2012
Drukāt

Atbalsts 18 ģimenēm

Projektam “Laimīgai Latvijai” pēdējo triju mēnešu laikā saziedoti vairāk nekā seši tūkstoši latu, informē portāla “Ziedot.lv” komunikācijas vadītāja Ilze Ošāne. Teju visi saziedotie līdzekļi jeb 6245 lati jau nonākuši pie adresātiem – ģimenēm ar akūtām sadzīviskām un medicīniskām problēmām. Kopumā palīdzēts 18 ģimenēm dažādās Latvijas vietās.


 

Par saziedotajiem līdzekļiem apmaksāts projektēšanas darbs elektroenerģijas pievienošanai triju bērnu ģimenes mājai, iegādāti materiāli jaunam jumtam, pārvietojamā dzīvojamā māja ģimenei pēc ugunsgrēka, sarūpēta krāsns un virtuves iekārta. Vairākiem cilvēkiem apmaksāti dzīvībai būtiski medicīnas izmeklējumi un rehabilitācija, kā arī medikamenti, piemēram, ļaundabīga audzēja vai C hepatīta ārstēšanai.

Projekta “Laimīgai Latvijai” ziedojumu kastītes ir izvietotas veikalā “Maxima” pie kasēm. Rīgā saziedota puse no summas, bet, apkopojot aktīvākos ziedotājus no visām Latvijas pilsētām, reģionos visvairāk izcēlusies Jelgava (505,79 lati), Daugavpils (464,52 lati), Liepāja (341,86 lati) un Rēzekne (225,18 lati).

Projektā “Laimīgai Latvijai” iegūtie ziedojumi tiek izmantoti, lai sniegtu praktisku palīdzību ģimenēm visā Latvijā. Projektā iesaistītajām ģimenēm tiek dota nevis nauda, bet gan atbalsts, nodrošinot pašas nepieciešamākās ikdienas lietas.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+