Mobilā versija
+5.9°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
22. aprīlis, 2016
Drukāt

Atbalsts jauniešiem bezdarbniekiem

Foto - LetaFoto - Leta

Nodarbinātības valsts aģentūra aicina jauniešus bezdarbniekus vecumā no 18 līdz 29 gadiem pieteikties dalībai atbalsta pasākumā komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai.

Pasākumā var iesaistīties aģentūrā reģistrētie jaunieši bezdarbnieki, kuri ieguvuši profesionālo vidējo vai augstāko izglītību uzņēmējdarbības, biznesa vadības vai citā tām pielīdzināmā jomā vai izvēlētās komercdarbības vai pašnodarbinātības jomā. Var piedalīties arī tie, kuri apguvuši profesionālās izglītības programmas, kas nodrošina uzņēmējdarbības uzsākšanai un vadībai nepieciešamās zināšanas, vai ieguvuši profesionālo vidējo vai augstāko izglītību un apguvuši ar uzņēmējdarbības vadību saistītu neformālās izglītības programmu. Pilna laika studenti “Jauniešu garantijas” atbalsta pasākumos gan nevar iesaistīties.

Sākumā jaunieši ar NVA piesaistīto profesionālo uzņēmējdarbības konsultantu palīdzību izstrādās biznesa plānu, ko vēlāk izvērtēs eksperti. Ja plāns būs atbalsta vērts, aģentūra piedāvās jaunietim slēgt līgumu par komercdarbības dotāciju (līdz 3000 eiro) biznesa plāna īstenošanai un ikmēneša dotāciju valstī noteiktās minimālās darba algas apmērā pirmo sešu mēnešu laikā.

Jaunieši pasākumam var pieteikties NVA filiālē, kurā reģistrējušies (aģentūras filiāļu kontaktinformācija atrodama interneta vietnē www.nva.gov.lv).

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (13)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+