Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. aprīlis, 2016
Drukāt

Atbalsts jauniešiem bezdarbniekiem

Foto - LetaFoto - Leta

Nodarbinātības valsts aģentūra aicina jauniešus bezdarbniekus vecumā no 18 līdz 29 gadiem pieteikties dalībai atbalsta pasākumā komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai.

Pasākumā var iesaistīties aģentūrā reģistrētie jaunieši bezdarbnieki, kuri ieguvuši profesionālo vidējo vai augstāko izglītību uzņēmējdarbības, biznesa vadības vai citā tām pielīdzināmā jomā vai izvēlētās komercdarbības vai pašnodarbinātības jomā. Var piedalīties arī tie, kuri apguvuši profesionālās izglītības programmas, kas nodrošina uzņēmējdarbības uzsākšanai un vadībai nepieciešamās zināšanas, vai ieguvuši profesionālo vidējo vai augstāko izglītību un apguvuši ar uzņēmējdarbības vadību saistītu neformālās izglītības programmu. Pilna laika studenti “Jauniešu garantijas” atbalsta pasākumos gan nevar iesaistīties.

Sākumā jaunieši ar NVA piesaistīto profesionālo uzņēmējdarbības konsultantu palīdzību izstrādās biznesa plānu, ko vēlāk izvērtēs eksperti. Ja plāns būs atbalsta vērts, aģentūra piedāvās jaunietim slēgt līgumu par komercdarbības dotāciju (līdz 3000 eiro) biznesa plāna īstenošanai un ikmēneša dotāciju valstī noteiktās minimālās darba algas apmērā pirmo sešu mēnešu laikā.

Jaunieši pasākumam var pieteikties NVA filiālē, kurā reģistrējušies (aģentūras filiāļu kontaktinformācija atrodama interneta vietnē www.nva.gov.lv).

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (14)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+