Mobilā versija
+3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
2. jūnijs, 2014
Drukāt

Atbalsts, kas dod cerību

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Vakar notikušajā “Labestības dienā” pie Kongresu nama un vakara koncertā tika vākti ziedojumi 75 smagi slimu bērnu ārstēšanai vai rehabilitācijai. 
Par “Labestības dienas” vēstnešiem bija izvēlēti pieci bērniņi – Ārons, Estere, Megija, Marta un Dmitrijs, kuru dzīvesstāstus iepriekš aprakstījām arī “Latvijas Avīzē”, taču palīdzība kopumā vajadzīga 75 bērniem. Pavisam labdarības akcijā iecerēts savākt vairāk nekā 230 000 eiro. Ja gadījumā visa summa netiks savākta, tiem bērniņiem, kuriem no “Labestības dienā” savāktajiem līdzekļiem nauda ārstēšanai netiks, finansējums tiks sagādāts, rīkojot citas akcijas.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (29)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+