×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.9°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
27. oktobris, 2017
Drukāt

Atbilde Katalonijas pašvaldību asociācijai, nevis vienpersonisks paziņojums (8)

Foto - REUTERS/LETAFoto - REUTERS/LETA

Katalonijas neatkarības aizstāvis pie Eiropas Komisijas mītnes Briselē protestē pret Spānijas policijas vardarbību un EK klusēšanu.

Jaunjelgavas pašvaldība nebija tiesīga izteikt atbalstu Katalonijai, paziņojusi Vides un reģionālās attīstības ministrija.

Diemžēl pirms šī paziņojuma ministrijas komunikācijas nodaļas speciālisti nebija noskaidrojuši, ka Jaunjelgavas pašvaldības vadītājs Guntis Libeks ir nevis kaut ko vienpersoniski izlēmis, bet gan atbildējis uz divām vēstulēm, kuras viņam personīgi atsūtīja Katalonijas pašvaldību asociācijas vadība.

Lai turpmāk nerastos nepareiza šī notikuma interpretācija, pievienojam abas vēstules un Jaunjelgavas novada domes priekšsēdētāja vēstuli.

KATALONIJAS PAŠVALDĪBU ASOCIĀCIJAS VADĪBAS 1. VĒSTULE

KATALONIJAS PAŠVALDĪBU ASOCIĀCIJAS VADĪBAS 2. VĒSTULE

JAUNJELGAVAS PAŠVALDĪBAS ATBILDE

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Kamēr ministrijas MĪKSTIE klerki GĻĒVI aizgaldos apčurājušies, sak ko čeka teikts!
  tikmēr Jaunjelgavas pašbaldība AR CIEŅU ATBILD uz tālās Katalonijas pašvaldības vadītāju vēstulēm …

 2. Kopš KURA laika Latvijā pašvaldībām ir piešķirtas vālsts ārlietu politikas lemšanās jautājumi?!!! Vai inteliģentais debīliķiss Libeks ir pie pilnas saprašanas runāt tautas vārdā?!!! Demisionē nekavējoties, pamuļķi!

  • bet tu, marš gatavot mājasdarbus ! Atbildēt

   Zicministrijai(Briseles uzrīdāmam sunim) nav tiesību apspiest daļas iedzīvotāju domas par politisko stāvokli pasaulē !!!

 3. nost boļševismu ! Atbildēt

  Zicministrijai(Briseles uzrīdāmam sunim) nav tiesību apspiest daļas iedzīvotāju domas par politisko stāvokli pasaulē !!!

 4. nost boļševismu ! Atbildēt

  Zicministrijai(Briseles uzrīdāmam sunim) nav tiesību apspiest daļas iedzīvotāju domas par politisko stāvokli pasaulē !

 5. Enteraros un poco de la historia de España y Cataluña, pandilla de ignorantes.
  Y dejad de no dar pasaportes a los pobreso rusos nacidos en Letonia.

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Zilaļģu festivāls

Ūdens temperatūra vairumā Latvijas upju un ezeru sasniegusi +18.. +22 grādi. Sagaidāms, ka siltā laika ietekmē tuvākajās nedēļās turpināsies zilaļģu vairošanās.

Veselības inspekcija skaidro, ka zilaļģes ir dabiski iekšzemes un jūras ūdens organismi, bet problēmas var radīt to masveida savairošanās – tā saucamā ūdens ziedēšana, jo daļa zilaļģu sugu ir potenciāli toksiskas un, atmirstot ūdenī, var izdalīt toksīnus. Peldētājiem šie toksīni var radīt alerģiskas ādas reakcijas, acu un gļotādas kairinājumu, bet mājlopi, kas tiek dzirdināti ar šādu ūdeni, var akūti saindēties un pat aiziet bojā. Saistībā ar strauju zilaļģu savairošanos Rīgas pašvaldība aicina iedzīvotājus pagaidām atturēties no peldēšanās ne vien Vecāķu, bet arī Daugavgrīvas un Vakarbuļļu peldvietās.

Kā vislabāk pārdzīvot karstuma vilni?
Draugiem Facebook Twitter Google+