Mobilā versija
+6.9°C
Velta, Velda
Piektdiena, 24. novembris, 2017
27. oktobris, 2017
Drukāt

Atbilde Katalonijas pašvaldību asociācijai, nevis vienpersonisks paziņojums (7)

Foto - REUTERS/LETAFoto - REUTERS/LETA

Katalonijas neatkarības aizstāvis pie Eiropas Komisijas mītnes Briselē protestē pret Spānijas policijas vardarbību un EK klusēšanu.

Jaunjelgavas pašvaldība nebija tiesīga izteikt atbalstu Katalonijai, paziņojusi Vides un reģionālās attīstības ministrija.

Diemžēl pirms šī paziņojuma ministrijas komunikācijas nodaļas speciālisti nebija noskaidrojuši, ka Jaunjelgavas pašvaldības vadītājs Guntis Libeks ir nevis kaut ko vienpersoniski izlēmis, bet gan atbildējis uz divām vēstulēm, kuras viņam personīgi atsūtīja Katalonijas pašvaldību asociācijas vadība.

Lai turpmāk nerastos nepareiza šī notikuma interpretācija, pievienojam abas vēstules un Jaunjelgavas novada domes priekšsēdētāja vēstuli.

KATALONIJAS PAŠVALDĪBU ASOCIĀCIJAS VADĪBAS 1. VĒSTULE

KATALONIJAS PAŠVALDĪBU ASOCIĀCIJAS VADĪBAS 2. VĒSTULE

JAUNJELGAVAS PAŠVALDĪBAS ATBILDE

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Kopš KURA laika Latvijā pašvaldībām ir piešķirtas vālsts ārlietu politikas lemšanās jautājumi?!!! Vai inteliģentais debīliķiss Libeks ir pie pilnas saprašanas runāt tautas vārdā?!!! Demisionē nekavējoties, pamuļķi!

  • bet tu, marš gatavot mājasdarbus ! Atbildēt

   Zicministrijai(Briseles uzrīdāmam sunim) nav tiesību apspiest daļas iedzīvotāju domas par politisko stāvokli pasaulē !!!

 2. nost boļševismu ! Atbildēt

  Zicministrijai(Briseles uzrīdāmam sunim) nav tiesību apspiest daļas iedzīvotāju domas par politisko stāvokli pasaulē !!!

 3. nost boļševismu ! Atbildēt

  Zicministrijai(Briseles uzrīdāmam sunim) nav tiesību apspiest daļas iedzīvotāju domas par politisko stāvokli pasaulē !

 4. Enteraros un poco de la historia de España y Cataluña, pandilla de ignorantes.
  Y dejad de no dar pasaportes a los pobreso rusos nacidos en Letonia.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Nedrīkst taču bērt pērles cūkām priekšā!

Valsts prezidenta likumdošanas un juridiskā padomniece Kristīne Jaunzeme Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” izteica viedokli, ka Valsts drošības komitejas (VDK) zinātniskās izpētes komisijas aicinājums Valsts prezidentam atcelt īpašo VDK likumu un nodot “čekas maisus” atklātībai ir bijis pārsteigums. Viņa atgādināja, ka VDK izpētes komisijai ir likumdevēja dots uzdevums līdz 2018. gada jūnijam sniegt rekomendācijas valdībai, kā un cik lielā mērā atvērt “čekas maisus”. K. Jaunzeme komisijas priekšlikumu atcelt likumu un vienkārši visu publiskot salīdzināja ar šo cilvēku vārdu izbēršanu uz ielas, lai visi varētu bradāt, bet, par laimi, tiesiskā valstī tā nevarot darīt. “Visu publiskot un iet ar revolucionāro pārliecību nevar, tad “čeka” turpinātu dzīvot,” sacīja Jaunzeme.

Vai jūs uztrauc atšķirīgi standarti pārtikas produktiem Latvijā un citviet Eiropā?
Draugiem Facebook Twitter Google+